Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkó/nemtörődöm eladókkal...

Bunkó/nemtörődöm eladókkal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

A közelemben van egy tesco expressz, ahol már vagy 15 éve ugyan az a 3-4 ember dolgozik. Világi bunkók, és összetartóak. Nem egyszer fordult elő, hogy egy termék nem annyiba került, mint amennyi ki volt írva. Vagy pedig le volt akciózva, de mikor a blokkot megnéztem, az eredeti árba került.

Ezért már egyszer írni akartam a panaszkönyvbe, de nem sikerült, mert elvileg "nem volt bent az üzletvezető". Hagytam a fenébe.


Ma viszont megint összebalhéztam velük. Két joghurtot akartam venni, az egyiket viszont leejtettem és kiszakadt, pont az ott pakoló üzletvezető öregasszony előtt. Mondtam neki, hogy elnézést, de ezt sajnos leejtettem, vehetek-e egy másikat. Erre elkezd pampogni, hogy milyen hülyék az emberek, ott a sok üres kosár, abba kéne pakolni,(2 joghurtért mentem be) és máskor használjam a nemlétező agyamat. Erre felment bennem a pumpa, és mondtam neki, hogy anyád gondolkozott volna mielőtt megszült. Erre amilyen balhé ott lett, a vénasszony elkezdett kiabálni, odajött az összes dolgozó, fenyegettek, rendőrt akartak hívni a joghurt miatt, minden. Aztán fogtam magam és kisétáltam.


Jó, én se vagyok szent ebben a történetben, sok mindent csinálhattam volna másként. De máskor is tapasztalom, hogy egyszerűen nincs egy rendes szavuk az eladóknak, ha segítséget kérek, vagy akármit. Értem én, ha a sok hozzám hasonló f*szember kikészíti őket, de baszki, akkor váltson munkát. Ha meg nem ért máshoz, akkor meg tűrje.



2021. dec. 30. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell velük foglalkozni, ne lássák rajtad hogy fel tudnak idegesíteni,ha végeztél kívánj neki szép napot és mosolyogj.
2021. dec. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem annyiert számláz amennyiért fel van tüntetve akkor jelentést kell tenni.


A joghurtot meg ki kellett volna fizetned mert te okoztad a kárt.


Én megértem hogy be vannak sokalva az emberekből.


Anyázni meg ezer éve gáz

2021. dec. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Tudod mi az legjobb?

Hogy oda nem fogsz újra oda menni,mert amilyen kiismerve az ilyen alvilági bunkókat,még ha igazad van valamiben,akkor is te vagy az bunkó..

Tudod,ha véletlenül leejtesz valamit,még oké hoghy kifizeted mert na,de mondjuk akkor is menjél bús fenébe-vagyis ilyen mentalitással vannak-

Mint egyik kolis volt nevelő(fiatal lány),aki se többet se kevesett,hozztam jughortot vagy mit és tele volt az kezem,véleletnül nekem jöttek és az székre rá borult,mondom be megyek és lepakolok,és feltörlöm,és azt mit csinál?

Rám rúgja,és mondja hogy takarítsam fel..

Mondom magamban,hogy bárcsak nem lennél nevelő tanár,és ne lett volna ott az 2 méter hülye állat nevelő pasi....

2021. dec. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

2

Okés,de alapból nem kélne másikat úgy kezelni mint egy idiótát,utánna meg játszani az "jaj,nem csináltam semmit,és más paraszt"

2021. dec. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Dobáld szét a blokkot, vagy lopj tőlük valami kisebb dolgot.

Csak ne drágát, és csak valami kicsit, nehogy észrevegyék.

2021. dec. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne tarts velük haragot, mert akkor te járhatsz pórul.
2021. dec. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Viszont lophatnál tőlük. Csak ne bukj le.
2021. dec. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

Én egyáltalán nem tenném be a lábamat oda többet a helyedben!


Engem is nagyon durván sértegetett még áprilisban egy biztonsági őr és feljelentéssel fenyegetett, mikor nem is loptam!!!


Higgadt, nyugodt hangnemben válaszolgattam, hogy ne kiabáljon. Az üzletvezető nekem adott igazat és a cég is bocsánatot kért, miután beírtam a panaszkönyvbe.


Ui: sajnos édesanyám BELEHALT(!) a rendőri kényszerintézkedésbe. Még 13 évig ápoltam az eset után, de többet már nem tudott magához térni a sokktól. Idegösszeroppanást kapott többször, munkaképtelen lett az 50-es éveiben. Megvan a véleményem a "gondviselésről"...

2021. dec. 31. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos, minek mész oda. Odaviszed a pénzedet mindezek ellenére. A joghurt benne van a kálóban. A panaszkönyvnek mindig ott kell lennie. Ha nincs, mondd, hogy jelzed a fogyasztóvédelemnél. Ha rosszul számol, sztornózzon és fizesse vissza. Küldj oda navos vásárlókat.
2021. dec. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!