Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett mostanában menő a...

Miért lett mostanában menő a szarkazmus és a nemtörődömség?

Figyelt kérdés

#irónia #szarkazmus #gúnyosság
2020. jún. 18. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Semmivel sem "menőbb" ma sem, mint máskor.
2020. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Ki mondta, hogy menő?
2020. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy neked "menő", de attól még ugyan úgy van mint volt. Bár, annyira nem érdekel, mindkettő én vagyok.
2020. jún. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon igaz, nekem is volt regebben egy ilyen kerdesem. Minden harmadik instagram bioban kint van, hogy “sarcastic xy”.:D
2020. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem menő, hanem elterjedt.


Ami a szarkazmust illeti már mindenki unja a hétköznapi elcsépelt "mizu hogy vagy" párbeszédeket, ezért ezzel próbálják élénkíteni a beszélgetést, ami valljuk be, van akinek jól áll, főleg akinek van egy kis humorérzéke is.


Ami pedig a nemtörődömséget illeti, nem tudom, hogy most az emberek közötti nemtörődömségre gondolsz-e, mert az meg arról szól, hogy az emberek élvezik, ha futnak utánuk. És ezért játszik sok barát, barátnő ilyen huza-vonát, hogy egyszer az egyik flegmul be és a másik esedezik érte, egyszer pedig a másik és forditva. Így tartják fenn az érzelmi tölteteiket.


Mindkettő az állóvíz felkavarására szolgál.

2020. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Attól hogy random dolgokat menőnek mondasz még nem lesznek azok.
2020. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pedig népszerű, főleg a fiatalok körében. Sőt, sokak szerint ez jó szokás is, ez intelligenciát mutat, miközben puszta bunkóság.
2020. jún. 18. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemcsak a fiatalok körében, hanem már majdnem mindenki körében menő. Úgy tapasztalom, hogy a 2000-es évek egy vízválasztó volt ebben a formában, de e mellett még pár nagy hatású közszereplő beszólásaik is nagyon odatettek, hogy ez "elfogadottá" váljon.
2020. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!