Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen főtt ételeket lehet...

Milyen főtt ételeket lehet lefagyasztani?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 22:22
 1/9 anonim válasza:

Bármelyik főtt ételt le lehet fagyasztani.

A kérdés inkább az kellene legyen,hogy "Melyik főtt étel fogyasztható fagyasztás és kiengedés után."

2010. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

MIndent.Csak a krumplis ételeket,és a rántással készülteket nem tanácsos,mert azok kiengedés után nem valami jók.

Én leveseket,piskótákat,kalácsokat,pörköltet,nokedlit,rakott ételeket,bolonyait is lefagyasztok.

2010. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
z elsőhöz:minden étel fogyasztható kiengedés után is,kivétel amiket előzőleg írtam.
2010. márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én nem szeretem pl a tésztát lefagyasztani, mert felengedés után elázott lesz!
2010. márc. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megfelelő csomagolásban minden lefagyasztható, inkább az nem mindegy, hogy mely alapanyagra jelent ez problémát.

Mi a pörköltet szoktuk leginkább lefagyasztani.

2010. márc. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
töltött káposzta, halászlé...
2010. márc. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
volt már itt ez a kérdés, és egy teljesen részletes listát be is tett vki, hogy melyik ételt hogyan lehet, mennyi ideig stb. próbáld meg kikeresni.
2010. márc. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ezért szoktam sok esetben duplán főzni,és ahogyan meghűl,mélyhűtőzöm.Két havi húsféléket ha megveszem,egy részét azonnal feldolgozom-pörkölt,fasírt,rántotthús-azután adagokban elteszem.A nyershúst is előkészítem,szeletelem,ősszevágom,adagolom.A húsleves zöldséget megtisztítom teszek hozzá hagymát,paprikát,paradicsomot,mélyhűtőzacskóban teszem el.Hagymánál 1 kg-ot megtisztítok,félbevágok úgy fagyasztom le,elég egy darabig,azonkívül ha szeletelem nem csípi a szemem -a fokhagymát is gerezdekre tisztítva csak abból kevesebb mennyiség fogy nálunk.Ősszel eltett felszeletelt paprika,paradicsom éppen most fogy el-lecsónak használom.Hegyes erőss paprikát külön zacskóba teszem.Süteménynek külön doboza van.Házinokedlit,kifőtt spagettit,pörkölt tésztát mélyhűtőzacskóba adagolom.A jó minőségű sajt egy részét lereszelem,a többit szeletelem.Palacsintát 5-sével kettéhajtva,grízestésztát adagolva teszem el.Nagyon sok időt és pénzt lehet megspórolni.ZS
2010. márc. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
gomba ételt nem ajánlatos lefagyasztani,mert hamar megromlik!!
2010. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!