Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen eteleket lehetne...

Milyen eteleket lehetne lefagyasztani? Adnatok tippeket?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondoltam, ami finom felolvasztas utan. A porkolton es a leveseken kivul nem jutott mas az eszembe, es muszaj elore foznom.
2011. máj. 7. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:

A fagyasztással kiszáll belőle a chi.

Csak úgy szóltam.

:)

2011. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bolognai, milánói szószok.


Töltött káposzta.


Chili con carne.


Én a panírozott húst is lefagyasztom, hogy csak sütni kelljen.

2011. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fasírtot is lehet. Elkészíted és nyersen befagyasztod. Nem is kell felolvasztani, csak a fagyott húst nagyon lassan, lefedve kell kisütni.

Tésztát is lehet fagyasztani.

2011. máj. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rakott káposzta, rakott karfiol, paradicsomos szószok (pl.: milánói, bolognai), paradicsomos húsgombóc, sima gombóc, nudli.

Most hirtelenjében ennyi.

2011. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha van helyed, akkor a feltekercselt palacsinta is elvan a hűtőben, töltelék nélkül.Rántott hús, fasírozott. Én szoktam lesütött káposztát is lefagyasztani, mert csak tésztát kell hozzá kifőzni, és kész a káposztás kocka. :)

Főzelék is mehet, de arra készülj fel, hogy a rántás felengedés után nem lesz sima állagú, hanem egy kicsit szemcsés. Mondjuk - főzelék függvénye - turmixolással megoldható, de az ízén nem érződik.

Arra figyelj, hogy mindig teljesen kihült ételttegyél a mélyhűtőbe fagyasztásra, és a dátumot ill. a kaja nevét írd rá.

2011. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket! Jól hangzanak:)
2011. máj. 7. 15:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!