Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti leszoktátok takarni az...

Ti leszoktátok takarni az ételt, ha kint marad?

Figyelt kérdés
A barátomék nem takarnak soha semmit le, a főtt ételt fedetlenül a gázon hagyják, vagy a spejzeben, a süti is csak úgy áll kint. Bundás kenyér csak úgy otthagyva. Szóval minden szabadon. Mi meg itthon mindent takargatunk, mert hogy beköpi a légy, meg mégis csak jobb kedvel eszek belőle, ha tudom hogy le volt zárva, és semmi sem mehetett bele.

2015. jún. 28. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
mi is letakarjuk vagy betesszük a mikroba (nagyon jól szigetel is és megtartja a hőt)
2015. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

fedőt teszek rá, vagy beteszem a hűtőbe.

nemrég egy adag fagyott marhahúst feltettem a hűtő tetejére olvadni, pár órával később légypeték voltak rajta. ma is rosszul vagyok, ha eszembe jut.

pedig máskor is olvasztottunk már szobahőmérsékleten húst, de a légypetével eddig nem találkoztam.

2015. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Én mindig elrakom, mert szobacicák vannak, akik lesben állnak a kinnmaradt ételre :))
2015. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
A serpenyőn és a láboson fedő van, sütivel előfordul, hogy kint marad, de az nagyon rövid idő, mert pici adag készül és szeretjük (ha nagy készülne, akkor annak a felét enném fel és az nem lenne jó).
2015. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk nincs légy, de alapvetően letakarok mindent.
2015. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nálunk pár napja egy kis paradicsom darab maradt kint néhány órára, és éppen elkaptuk ahogy rakja a légy a petéit, még kép is készült :D Onnan is jutott eszembe feltenni a kérdést. Nagyon gyorsan teszi le :/
2015. jún. 29. 23:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Légy? Jesszus hány légypetét ehettem már meg.

Feltöltöd a fotót?

Ezt egyébként hogy lehet észrevenni?

2015. jún. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Éppen rakta le a petéit amikor észrevettük. kb 1 perc alatt..

Itt a kép:

[link]

2015. júl. 3. 18:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Fúj. :(

Én mindent letakarok, mert rovarok azok mindenhol vannak...

2015. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jesszus kérdező :OO eddig is letakartunk mindent de mostmár duplán odafigyelünk ez nagyon undi :S
2015. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!