Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valaki segítene kiszámolni...

Valaki segítene kiszámolni hány kalóriát eszem meg egy nap?

Figyelt kérdés

üdítőre rá van írva azt kiszámoltam 15 kcal ehhez jön hozzá az étel : 2 kígyóuborka az egyiket sóval ízesítettem,aztán megettem egy üveg savanyított csemegeuborkát..

másik nap megettem egy üveg céklát és 4 darab répát..


van egy olyan érzésem,hogy kevés de lehet csak azért mert eddig minden nap ettem valami édességet és ez hiányzik..

mennyi kalóriát fogyasztok egy nap? fogyni szeretnék (sok rajtam a felesleg 30kg)


2014. nov. 4. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Te trollkodsz. Ugye?

Ha nem, akkor egyél, mert különben meghalsz, lassan és könnyen lehet, hogy fájdalmasan is.

2014. nov. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Segíts magadon, a kalóriabázis is megsegít:

[link]

2014. nov. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. hú ez nagyon kevés..kissé sokkoló így szembesülni vele számszerűen. Belevettem még pár dolgot mint pl tojás reggelire és ebédhez egy kis hús.. jobban is érzem magam :)
2014. nov. 5. 12:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért az a 15 kcal egy üdítőre kb semmi.

Nézd meg, hogy nem-e egységre írja.

Pl. 2 decire. te meg lehet hogy 1 litert ittál. jóval több kalória szokott lenni egy ital, és nem hiszem, hogy egész nap egy pár kortyot ittál belőle

2014. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
fél liter cukormentes ital volt 100ml-re ír 3 kcalt-t illetve 15 kj-t
2014. nov. 5. 12:51
 6/6 anonim ***** válasza:

1) Te nem vagy normalis ennyi kajaval.

2) FOGALMAD sincs mit kene csinalnod.


Olvasd el a Sarga Kapszula című netes kiskönyvet. Ingyenes. Abban benne van hogyan tudsz nomalisan,zsírból lefogyni,tudomanyos alapokon.


Mert amit most csinalsz az összecsapott es egeszsegtelen.

2014. nov. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!