Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért leszünk éhesek felkelés...

Miért leszünk éhesek felkelés után? Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Szóval sokszor veszem észre, hogy mondjuk lefekszem nap közben kicsit és mikor felkelek valami hihetetlen falánkság jön rám és muszáj betáplálnom valamit! Anyukámat is megkérdeztem és neki is ugyan az van, felkel és azonnal megy ki a konyhába és hallom, hogy valamit kanalaz :D

De vajon miért? Mit lehet ellene tenni?


2010. jan. 14. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyat kanalazz, ami nem hizlal, viszont telít, pl levest. :-)
2010. jan. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Önfegyelem?
2010. jan. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én napközben sosem alszom, de ha este degeszre eszem is magam és mondjuk csak 5-6 órát alszom éjszaka, majdnem éhen veszek, mikor felkelek. Szerintem nem érdemes éhezni. Ha éhesek vagytok, egyetek. Persze ne zsíros szalonnákat.:)
2010. jan. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinél így van, de fogalmam sincs, hogy miért:O Kíváncsi lennék
2010. jan. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak felkelés után vagyok éhes máskor soha:D Ezért általában csak délelött eszek délután ritkán.
2010. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!