Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ettetek már lazacot? Ha igen...

Ettetek már lazacot? Ha igen akkor milyen alkalommal?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 07:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, alkalom nélkül, csak mert éppen akciósan lehetett kapni.
2012. nov. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
igen. én több évig, minden nap. többnyire reggeli, és vacsora alkalmával. meg is utáltam, remélem, többet soha nem kell ennem.
2012. nov. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Több mint harminc éve, a szuleim valasa utani elso karácsonykor, apám nagyon ki akart tenni magáért es azt készített vacsorára. A felesége meg méteres kalácsot sütött. Felejthetetlen élmény volt mindkettő.... Nem pozitív értelemben.....
2012. nov. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Miért mi történt? 2.-es, hogyhogy ettél minden nap?
2012. nov. 23. 08:02
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
ettem. tobbszor is, alkalom nelkul meg alkalmakkor is, nem igazan a kedvencem.
2012. nov. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Néha apukám kapott külföldi üzleti partnereitől karácsony előtt, akkor ettünk.
2012. nov. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátoméknál voltam Stockholmban tavaly szilveszterkor. December 31-én, mielőtt elindultunk a barátainkhoz házibuliba együtt vacsorázott a család és ott volt többek között lazac is.
2012. nov. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Apám nem tud főzni, a felesége se főzni, úgyhogy igencsak éhesen mentünk haza.
2012. nov. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
igen, valahol külföldön szolgálták fel vacsorára. nem vagyok sznob, bár sok ilyen itthoni viszonylatban ritka ételt ettem már, nem érdekel.
2012. nov. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én gyakran veszek fagyasztottat. Elég tömény, ezért kis darabbal is jól lehet lakni, nem kell belőle 5 szelet fejenként, és vannak helyek, ahol elérhető áron lehet kapni, és sokszor le is árazzák.

Most is van otthon, hétvégén készítem el.

Kiolvadás után enyhén be kell sózni. Vöröshagymát megdinsztelni, arra egy kevés fokhagyma, ebbe bele kell keverni a leforrázott spenótleveleket. A lazacot nagyobb csíkokra vágom, ráteszem a spenótot, a csíkokat betekerem leveles tésztába és megsütöm. Nagyon finom és gyors. Nem olcsó, de 2 főre kevesebbe kerül, mintha ketten elmentek a Mekibe kajálni és vesztek 1-1 menüt.

2012. nov. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!