Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit ettetek ma? Mit fogktok enni?

Mit ettetek ma? Mit fogktok enni?

Figyelt kérdés
Cukros üdítő meg ilyenek is érdekelnek szóval az üres kalóriák is:) Hajrá!
2012. nov. 12. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tegnapról maradt .liba ragú leves , liba sült dödölle, párolt káposzta , cola , lúdláb süti
2012. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tegnapról maradt savanyú krumplileves+sült kacsacomb-kacsamell rizzsel, szilvamártással. Most meg megyek, leszakítok egy fürt szőlőt:)
2012. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Penszy ***** válasza:
fél túrós táska ,grillezett csirkeszárny párolt zöldséggel ,estét még nem tudom
2012. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

krumpli püré,fasírt:D

ennyi.. ja víz:D

2012. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%

ma főztem ilyet:


[link]


bőrös karajból hmm isteni lett holnapra is maradt,remélem fogászat után is meg fogom tudni enni.

Inni egésznap lipton zöldteát iszok.

Vacsira rántottát csinálok,szerintem hagymásan.

2012. nov. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egy tányér tarhonyás hús, egy kocka milka csoki, egy kocka rakott karfiol, 3 pohár kóla. Ez jó kis kalóriabomba volt.
2012. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

reggel 5 tükörtojás, teljes kiőrlésű kenyér, 6 dl mate tea, tízóraira pár házi kakaóscsigát:D 6dl oolong+ zöld teával.

ebédre mexikói csirkemell rizs, sok zöldség

utána nem votlam itthon így azóta nem ettem, de egyébként 2 óránként eszek.

vacsorára nem tom még, tojáspörkölt van, meg a mexikói csirkemellből maradék, valamelyiket a kettő közül

2012. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

előző vok,

és természetesen 4 liter víz:) estére meg még inni szoktam 6dl citromfüves rooibos teát, attól úgy alszok mint a bunda.


azért mindig 6dl teát iszok, mert akkora bögrém van:D

2012. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
reggel kék burn, és egy bolognais fornetti, aztán délelőtt fél literes ásványvíz, ebédre spagettit, majd ittam egy bögre narancslevet, most egy nagy bögre teát, vacsora meg szendvics lesz.
2012. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Libalevest, sült libát krumplipürével, párolt káposztával, utána diós kalácsot, végül egy kávét cukorral:)
2012. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!