Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit ettetek ma? :D

Mit ettetek ma? :D

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni,hogy a mai nap folyamán mikor ettetek mit és mit ittatok hozzá. Leírhatod esetleg a korod nemed súlyod magasságod és hogy fogyózol súlty tartasz stb..
2012. aug. 5. 19:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
55%

1 kisebb banán

5 kis kocka süti.

vagy fél liter ásványviz


ennyi :)

14/l 175 64 kg

2012. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
55%

első vagyok

ja és háát súlytartás is fogyó is :)

2012. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
10%

Fú, ez aztán a fogyókúra...

Banán -> legtöbb szénhidrátot tartalmazó gyümölcs

Süti -> szénhidrát- és cukorbomba

Vitaminok, fehérje hol van?


Én ma kicsit kísérleteztem, és csináltam egy mézes, mustáros, fűszeres pácot, abban pihentettem néhány csirkemell filét, és combot, majd pedig kisütöttem. Rizzsel ettem és loptam egy kis tzatzikit hozzá, amit elvileg még a múltkori csirkepörihez csináltam. Egész jó volt.


Nem vagyok diétára fogva, inkább a mennyiségekre megyek, magyarán nem zabálom kétpofára magam.

2012. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
60%

Reggelire sonkás sajtos melegszendvics narancslé

Ebédre parileves rakott krumpli csalamádé 1 sör

Vacsorára még semmi,de valószínű hogy pizza lesz utána még egy sör:D


28 F 178 75 kg tartom a súlyom:DD

2012. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
60%
Reggelire 2 sonkás szendvicset hozzá pedig 3 in 1 kávét ittam, ebédre bablevest és tejberizst ettem, hozzá pedig ásványvizet ittam. A vacsin még gondolkozom. :D Azt nem mondhatnám, hogy tartani akarom a súlyom, de nem vagyok benne az eszeveszett fogyókúrában. :)
2012. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
60%

Ez volt ebédre:

Gulyásleves, barnakenyér..

Grillezett hús zöldségkörettel, kenyérrel és mustárral..

De mivel beteg vagyok és nincs étvágyam ezért csak egy negyed szelet húst ettem körettel :(

Inni, feketetea és a betegség előtt fogyóztam de most a dokim megtiltotta :|

16L

156/6O

2012. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
60%

Reggeli semmi

Ebéd: ma ismét főztem rác-krumplit debreceni páros kolbival + rántott kelkáposzta

Vacsi: rántott kelkáposzta + görög dinnye


63/N, túlsúlyos, jó lenne fogyni!

2012. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
70%

Délelőtt burger kingbe ettünk apuval, ettem egy whoppert, meg belekezdtem egy sajtburgerbe, de nem tudtam megenni. Plusz közepes krumpli, közepes kóla és egy erdei gyümölcsös fagyi.


Ebéd nem volt, ettem egy szelet dinnyét. Aztán most vacsorára sütögettünk faszénen, csirkecombot (alsó és felső), virslit, volt még hozzá parázs krumpli, hagyma, grillezett paprika és cukkini. Meg tzatziki. Inni meg vizet ittam meg gyömbér üdítőt.


160 cm, 50 kg vagyok, 22 éves lány, egyébként nem szoktam enni ennyit, van mikor egész nap szinte semmit nem eszek, fogyok is, de az most sajnos idegi alapon van, azért is nem eszek mostanában.

2012. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
60%

2 db burgonyafánk (tejföllel,reszelt sajttal)

1 őszibarack

(16:00-kor keltem,esküvő volt és este volt ám mindenféle)


16

159cm

49-50kg

lány

2012. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
55%
Nem reggeliztem, ritkán szoktam. Ebédre ettem egy tányér húslevest, rántott csirkét és rizst mellé. Később ettem néhány kanál sárga és görögdinnyét is. Ettem 2 szilvát. Egy főtt kukoricát. Talán 2 pilóta kekszet. 2 liter vizet ittam. 18 éves lány, 170 cm, 62 kg. Szeretnék fogyni, de sajnos sosem voltam túl kitartó. :(
2012. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!