Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit ettetek ma? Szerintetek...

Mit ettetek ma? Szerintetek az enyém sok? Kort, nemet, súlyt írtok?

Figyelt kérdés

Én ma ettem egy kis tányér húslevest, 2 kis rántott csirke combot krumplipürével, délután egy fagyasztott pizzát, de elég kicsi volt....meg egy tányér lózabot és egy joghurtot.


Én 21 éves vagyok, 175 cm, és 64 kg. És lány.


2012. aug. 12. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy nagy sonkás-sajtos pizza, kevés húsleves, pörkölt, két szelet kenyér sajttal, tarjával. Megettem egy zacskó sós csipszet, mogyorót, 2 jégkrémet, egy szelet sütit, barackot, szőlőt.

25L, 165 cm, 44kg

2012. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10db csirkeszárny,egy krumpli felszeletelve,1 zellerszál,meg pici gombakrémleves.164cm,65kg. 30/N
2012. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 nagy sajtos pogit vajjal, hagymával, uborkával, sült krumplit, főtt kukoricát, sós kukorica chipset joghurttal.


26/N, 158 cm, 60 kg

2012. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

fél hurkát,egy negyed kolbászt tepsis krumplival. Vacsira megettem a maradék kolbit krumplival meg most eszegetek teasüteményt:)

20N 165/50


Nem sok a tied amúgy.

2012. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!