Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyit költötök havonta ételre?

Mennyit költötök havonta ételre?

Figyelt kérdés
Most költözünk először albérletbe, 2-en vagyunk, mennyi pénz megy el átlagosan ha 2 emberre van főzve?
2012. nov. 9. 12:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
mi is ketten vagyunk,kb 50 ezer ft megy el ételre,2 napra főzök.
2012. nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk kb 40ezer,de nem vagyunk nagyétkűek.

2 naponta főzök,azt visszük ebédre,vacsira-reggelire hideg (szendvics,péksüti)

Napi 1-1 joghurt is fix.

Spórolva 30 alá tudnám vinni

2012. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
74%
Heti 20 ezer körül. Mi sem eszünk sokat, de egészségesen étkezünk.
2012. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
75%
Kb 80ezer meg el úgy, hogy abban már benne vannak a tisztítószerek, és egyéb háztartási kellékek.(persze szűkre szabva) 2 napra főzök.
2012. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk nagyon max. 30ezer, de ez akkor van, amikor elfog a liszt, cukor, étolaj. Ezeket nagy mennyiségben szoktuk venni. Szerintem átlagban olyan 20ezerből megvagyunk. Kenyeret akkor veszünk, amikor akciós, akkor többet veszünk egyszerre és megy a fagyasztóba. Húst csak nagyon ritkán veszek, azt is értékcsökkentve és rakom a fagyasztóba. Tavaly kaptunk egy egész disznót, így a húskérdés meg volt idén oldva. Jövőre már kicsit többször kell venni. Ja és általában csapvizet iszunk, vagy veszünk egy olcsó szörpöt. Krumplit, hagymát is nagy mennyiségben vesszük, így azt sem kell minden hónapban. Még belefér a nasi is, de inkább süti szoktam.
2012. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
55%
Te jó ég! Nagyon nagy összegeket mondtok 2 személyre. Havi 80-ból már egy család ehetne 2 gyerekkel, nagymamával, még a kutya is, persze szűken.
2012. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
100%

Olyan 60-80 körül. Vagy egy 1 éves lányunk, miatta mindig van itthon zöldség-gyümölcs. A terhességem óta változatosabban és egészségesebben főzök.

2-3 hetente rendelünk is vacsira.

2012. nov. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
83%
Na igen, a 6. válaszoló vagyok, mi is kb úgy vagyunk, mint az 5-ös. Azzal a különbséggel, hogy mi nem kaptunk disznót, hanem kiiktattuk a húst, mert piszok drága, rántott parizert, rántott hagymát, rántott krumplit eszünk hús helyett.
2012. nov. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
Rengeteget... Nyilván lehet 80-nál kevesebből is főzni "valamit", akár 4 személyre is, de nekem nem mindegy, mi az, amit eszem. Az egészségesnek számító dolgok pedig elég drágák.
2012. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

"Te jó ég! Nagyon nagy összegeket mondtok 2 személyre. Havi 80-ból már egy család ehetne 2 gyerekkel, nagymamával, még a kutya is, persze szűken."


De nem mindegy, mit. Voltam kövér, nem akarok újra elhízni.

Nálunk nincs itthon étolaj, liszt, cukor, kenyér.

2012. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!