Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hobbi testépítők: mennyit...

Hobbi testépítők: mennyit költötök havonta erre a sportra? (terembérletet leszámítva)

Figyelt kérdés

ha rendesre be akarnám állítani a kaját, az kb. az egész fizetésemet elvinné.


ti hogy oldjátok meg?


2012. aug. 29. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
a testépítő kaja olcsóbb mint a szemétkaja
2012. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

napi 1 kg csirkemell, rizs, zöldségek és gyümölcsök?


persze olcsóbb mint a hamburger meg a gyros, de én amúgy sem szoktam szemét kaját enni. 1x eszek menzán utána meg saját magam készítette szendvicseket.

2012. aug. 29. 15:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen pizzára, mekis sz@rra többet is el lehet költeni, de hogy válaszoljak is: nekem havi kb 40e a kaja és 20e a tápkieg.
2012. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én ugy hogy nem eszeknapi szinten csirkét mert 2nap után hányok tőle,odafigyelek de leszarom ha épp nincs csirke,protein,meg ch,meg creatin,zabpehely én nekem ez gy tök jol beválik havi szinten 20ezer
2012. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

kedves gyengeelméjű kérdező, nem azt kell nézni, hogy mennyibe kerül, hanem azt, hogy mennyi a tápanyag/ár aránya.


csirkemell kilója egy ezres, rizs mellé egy százas, zöldség, gyümi meg kb 300. ez 1400 naponta, és egy 100 kilós csókára van méretezve.


írok én neked étrendet, olcsót, csak mond meg hány kiló vagy, meg mennyi a fekvenyomásod, meg a guggolásod.

2012. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves retardált válaszoló!


1, nem mindenki keres 100e ft-on felül. és nem biztos hogy csövesként szeretnék élni, de a megfelelő táplálkozást betartani.

majd ha felnősz és önállósodni fogsz, akkor meg tudod hogy milyen körülményeket kell figyelembe vennie egy felnőtt embernek.


2, ahhoz az ég világon semmi köze az étrendnek, hogy mennyit nyomok fekve és mennyivel guggolok. a testsúlynak, és a testzsírszázaléknak köze van hozzá.


mielőtt neki állsz személyi edzősködni feltétlenül olvass utána az alapoknak!

2012. aug. 29. 15:44
 7/9 NagyonGonosz ***** válasza:
45 ezer kaja 10 ezer kieg. Napi szinten csak a vitaminok mennek turmix csak edzésnapokon van.
2012. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igen, én is úgy számoltam, ahogy te és Montez.


ha nem tudom anyagiak miatt belőni a tökéletes kaját, attól még el tudok valamit érni súlyzózással?

2012. aug. 29. 15:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, kezdetben biztos hogy izmosodni fogsz, de ha nem jó a kajád ez le fog lassulni, és egy idő után beleütközöl egy határba, amit rendes kaja nélkül nem tudsz majd átlépni.
2012. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!