Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, ti mennyit költötök...

Lányok, ti mennyit költötök havonta sminkekre, kozmetikumra, parfümre?

Figyelt kérdés

2012. okt. 22. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát általában 2000 Ft-ot (mivel annyi a zsebpénzem)...

De csak azt szoktam venni, ami kifogyott pl...nem szoktam felhalmozni a dolgokat, mindent elhasználok...és van olyan hónap, amikor semmit se veszek (azt a pénzt elrakom következő hónapra)...

17/L

2012. okt. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
1-2ezer ft.
2012. okt. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Penszy ***** válasza:
100%
kb.2ezret,parfümre meg 8at de az sokáig elég
2012. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
2000 ft egy szempillaspirál, nos, annyit:D
2012. okt. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

akkor veszek ha elfogy. Vannak sminkjeim minek halmozzak fel még többet? abból is csak a spirált veszem 3 havonta.


kozmetikumot is csak akkor ha elfogy, nem kell 5 különböző arckrém, mindenből van 1 és ha elfogy ujraveszem. ezek is 1-2-3 havonta.


parfümöt is csak akkor ha elfogy.


18/L

2012. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán veszek kozmetikumot, mert egyre kevésbé telik rá. Ha elfogy valami, akkor veszek, pl alapozót vagy szempillaspirált úgy félévente, de azt is meggondolom. Szemhéjpúdert, szemceruzát pl már vagy 1 éve nem is vettem, azokat használom, amik megvannak. A kedvenc arclemosómról is lemondtam, mert találtam egy olyat, ami feleannyiba se kerül de mégse irritál. Vannak kedvenc, drága parfümjeim (DKNY, Dior, Versace..stb) ezekből csak alkalmanként fújok és keveset, hogy ne fogyjanak el. Hétköznap az egyik olcsó, de egy mégis kellemes, szolid illatot fújok. Ha majd több lesz a keresetem, akkor többet engedhetek meg magamnak, de addig takarékoskodás ezerrel!
2012. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

300 Ft-ot, ha havonta lebontjuk.

Mert a szappan az elég 2 hónapig.

A sampon fél évig.

Esetleg szőlőzsír télre de az is max 150 Ft.Mást nem használok.

2012. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Sampon 3 havonta - havi 2-300 Ft

Testápoló évente - havi 50 Ft

szőrtelenítő krém 3 havonta - havi 300 Ft

dezodor 2 havonta - havi 200 Ft

fogkrém - család veszi

tusfürdőt szintén

arckrémek (pattanásos a bőröm) - kb. 1300 Ft havonta (félévente 3 drágább krém)

szempillaspirál félévente - havi 250 ft körül

korrektor 3 havonta - havi 300 Ft

púder félévente - havi 300 Ft

szájfény, alapozó, szemhéjtus, meg ilyenek évente fogynak el szóval kb 400 Ft havonta.

parfümöt ritkán használok, azokat is szülinapra, karácsonyra, ilyesmire kaptam...

Ez 3400 Ft körül van.

2012. okt. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem sokat, inkább ruhákra költöm, meg cipőkre, azoknak vagyok inkább a "rabja".

Sminkre nem sokat költök, általában akkor veszek, ha elfogy, illetve ha valami nagyon megtetszik, de körömlakkot minden hónapban veszek, többet is, és szempillaspirált is gyakran veszek, szeretek kísérletezgetni.

A kozmetikumokkal is általában úgy vagyok, hogy ha kell, akkor veszek, de ha találok egy akciós arckrémet vagy testápolót, egyből a kosárba teszem. Egyszer használatos arcpakolásokat is gyakran veszek, ez olyan, amiből havonta 2-3 pakkal veszek, ezekkel is szeretek kísérletezgetni. Hajápoló szerre szerintem elég sokat költök, de azt sem kell havonta, és igyekszem akkor megvenni, amikor le van árazva.

Parfümöt nem is tudom, mikor vettem utoljára... Elég sok van itthon, amíg azok nem fogynak el (vagy nem jár le a szavatosságuk), addig nem akarok újat venni, annyira nem villanyoznak fel.

2012. okt. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

5000 Ft körül átlagban. Parfümöt nagyon ritkán veszek, akkor sem túl drágát. Viszont elég sok megy el hajápolókra, mert extra hosszú hajam van. 1 balzsam általában 4 mosásra elég, 3 naponta mosok hajat. Emellett megveszem rá a hajvégápolókat, kifésülő sprayt, ilyesmit. Emellett még használok testápolót, nyilván dezodort, arclemosót, tonikot, arctejet, krémet, tusfürdőt, borotvazselét, kézkrémet, stb. Akkor veszek, ha fogyóban van, nem minden hónapban persze. Akciósan néha egyszerre veszek többet valamiből spórolási céllal.

Sminkeket csak akkor veszek, ha tényleg szükségem van rá, mert kifogyott. Olyan ritkán van, hogy csak megtetszik valami és megveszem, kivéve ha nagyon le van árazva, mert akkor szoktam engedni a kísértésnek. Ruhákat nagyon ritkán veszek, tényleg csak ami nagyon szükséges, cipőt is, úgyhogy erre nem költök havonta közel sem annyit ha leosztjuk, mint kozmetikumokra. A táskák még a gyengéim, de azt sem veszek havonta, csak évente 2-t kb.

Ha lenne rendszeres keresetem biztosan többet költenék. Nem vásárolnék több dolgot, de megvenném a jobb minőségű, drágább holmikat.

23/L

2012. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!