Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, ti mennyit költötök...

Lányok, ti mennyit költötök havonta sminkekre, kozmetikumra, parfümre?

Figyelt kérdés

2012. okt. 22. 13:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szempillaspirált kb. félévente veszek, akkor kb. 2000 Ft-ot költök, alapozót szintén kb. félévente, akkor 2-3000 Ft-ot adok ki érte. Korrektort havonta, 290 Ft. Szájfényt akkor veszek, ha látok olyat, ami tetszik, nincs meg, és nem túl nagy kiadás.

Parfümöt ajándékba szoktam kapni, eddig mindig eltalálták az ízlésemet. :D

Fogkrémet, tusfürdőt, sampont anyu vesz (egyforma a hajunk, szóval ami neki jó, az nekem is), hővédőt kb. 3 havonta veszek (1500 Ft körül), hajpakolást nem tudom, még egyet se használtam el teljesen.

2012. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem költök sokat. Egyrészt miből, másrészt minek?! :D

Sminkem pl. rengeteg van, az elmúlt 1 évben szépen összegyűltek a sminkcuccok. Bár igaz, hogy az essence leárazáson vettem 2 szemhéjpalettát, de akkor is csak 600 Ft-t költöttem a 2 palettára, ami egyáltalán nem sok és nagyon sokáig elég lesz. Egyébként sminktermékek közül leggyakrabban spirált veszek, azt is ha elfogy, vagy ha már kezd csomósodni.

Mostanában körömlakkot se nagyon veszek, azt használom, ami van és kész.


Amit rendszeresen veszek a sminklemosó, arctisztító-radír és arckrém. Viszont a sminklemosó egy egész jó, olcsó termék, ami sokáig is elég. Az arctisztítóm synergen 5in1, 800Ft-ért vettem, 2 hónapja használom és még mindig majdnem tele van. Az arckrémem balea nature. Szóval a középkategóriás termékeket keresem, mert köztük is akad nagyon jó, pénztárcabarát termék.


Egyébként egyéb kozmetikai termékekből pl. dezodor, testápoló, hajpakolás, balzsam ilyesmik nem szoktam felhalmozni. Veszek egyet, ha elfogy, vagy már kifogyóban van veszek egy másikat, de párhuazmosan nem használok ugyanazt a célt szolgáló termékek közül többet.

Így nem is kell sokat költenem.

17/L

2012. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

sampon+balzsm kb 2havonta veszek általában balea professionalt ami így együtt vagy 8-900ft.

Arctisztítónak szappan,smink eltávolítására mikroszálas kendő amivel vegyszer nélkül egy mozdulattal le tudom törölni a sminket.

Tusfürdőellenes vagyok,ezen a téren is szappan (általában baba vagy kecsketejes). ez havi szinten kb 300ft.

Smink-- alapozó: a szép és hibátlan bőröm miatt véteknek tartanám ( még soha nem is használtam,nem is fogok), spirál: fél évente high end minőségű általában armani eyes to kill, szemceruza szintén,mostanában MAC. Ezek félévente 16ezer körül. VAn egy csomó szájfényem is, de rendre továbbajándékozom barátnőknek,anyukának, mamának,mert én nem bírom elviselni. Van pár palettám is, de azt csak alkalmakkor használom, mert a hétköznapokon csak spirál és szemceruza. Körömlakkból nagyon sok van ez változó, de itt is inkább opi, br már fél éve műkörmöm van,most ezt jegelem.

Fodrászoz kb 4havonta járok egy kis egészségügyi vágásra,tehát ez elhanyagolható, kb 1800ft 4havonta.

Parfümből kizárólag Lancome, DKNY vagy Gucci,ezek az én illataim,igazából évszakonként cserélődnek,kb 4havonta vettem,de újabban jó pár éve kapom őket, mivel mindig ugyanaz a 4forog nem nehéz a párom dolga.

Arckémet régebben Estée Lauder Dayweart használtam, de ekcémás lettem tőle, ezért tiszta argán és kókuszolajat használok a bőrömre és a testemre is, ezek kb 1600-1600ft a 200ml, és 2hónapig elég (vagy tovább). A gyengém a tökéletes ívű szemöldök és mivel ezzel rendelkezem hetente járok kozmetikusomhoz festetni és szedetni ez egy ezres hetente, havi szinten 4000. Szoli kb havi 2000ft. Ruhák változóak,ha megtetszik és kedvem van a próbálgatással bajlódni megveszem, ha nincs akkor nem. Ami fix még,az a kondibérletem.

SZóval havi bontásban kb 30ezer.

2012. okt. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Fú, ha jól keresnék, én parfümökre költeném elsősorban, nekem ezek a gyengéim. Iszonyatosan fontosak számomra az illatok, ha nincs rajtam illat, meztelennek érzem magam. Smink nélkül előbb mennék ki az utcára mint egy egy fújás parfüm nélkül.

Kedves utolsó, neked mi a kedvenc Lancome illatod? Nekem a Trésor:) DKNY-em nekem is van, a sima Women. A Guccitól pedig az Envy me a kedvencem:) Neked milyen parfümjeid vannak?

2012. okt. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem a Trésor Midnight Rose (ez olyan téli-karácsonyi nekem), Gucci Rush (ez a best) és a Guilty intense, DKNY- Be Delicious.:)
2012. okt. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!