Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Reggelire egy szelet süti...

Reggelire egy szelet süti belefér?

Figyelt kérdés
Csak fél kg-t szeretnék fogyni az meg gyorsan lemegy, de van itthon almás pite meg a túrótortám amit csináltam és úúgy ennék egy szeletet reggelire. Ha akkor eszem,akkor még egész nap ledolgozom nem? Vagy felejtsem el?
2012. márc. 26. 19:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Reggel belefér. Ha utána lemozgod, hasznosítja a tested, jó is az. Sőt, nekem pl. muszáj valami cukrossal indítanom a napot, mert koffein nem ébreszt fel csak úgy... cukor kell. Nem sok, persze.

Én is szoktam almás pitét reggelizni egy pohár tejjel, teljesen oké. Csak ha fogyni szeretnél, akkor délután-este már ne egyél ilyesmit. :)

Egyébként fél kg... az semmi. Ennyire szokott ingadozni a testsúly, sőőőt. ahogy írják, 2-3 kg eltérés is normális, hogy ide, oda. Fél kilón ne parázz. :)

2012. márc. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Akkor jó,köszi a válaszokat:) megnyugodtam :P
2012. márc. 28. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!