Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Kenyeret csak szénhidrát...

Kenyeret csak szénhidrát napon lehet enni? Vagy azért ritkán belefér egy fél szelet?

Figyelt kérdés
Mondjuk fehérje napon szívesen ennék a dobozos halamhoz!Azt nem tudom magában megenni?Valami ötlet más körethez???
2009. márc. 7. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én még csak hétfőn kezdtem el, de én kenyér nélkül senki vagyok... Az a baj elég válogatós vagyok, húst nem eszek, virslit igen, de csak kenyérrel bírom megenni... :S Szóval Én eszek minden nap egy fél kenyeret kivéve gyümi napon....
2009. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én a 3.napomon tartok szénhidrát napon.Egész jól elvagyok kenyér nélkül, de van amikor hiányzik!Kitartást neked valahogy csak kibirjuk )))) Köszönöm a választ!
2009. márc. 7. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:

A diéta úgy szól, hogy protein és keményítő napon is az ebéd és a vacsora mellé megengedett az 1 szelet kenyér.Mikor csináltam ezt a diétát ettem kenyeret az ebédhez, persze nem vittem túlzásba, de fogytam ugyan úgy.Hatásos vot a diéta.Különben is szerintem kell a kenyér, mert csak magával az ebéddel nem laksz jól.

Most megint elkezdtem a diétát, de már nem fehérkenyeret eszek, hanem teljes kiörlésű tönkölybúzakenyeret.Jóbb, mert sok a rostanyag benne,és kevésbé hízlal, mert a szénhidrát lasbban szívódik fel a szervezetben.

Szóval egyél kenyeret, de inkább a teljes kiörlésűt ajánlom.

Bocsi, kicsit hosszúra sikeredett:-)

2009. márc. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!