Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Reggelire egy szelet süti...

Reggelire egy szelet süti belefér?

Figyelt kérdés
Csak fél kg-t szeretnék fogyni az meg gyorsan lemegy, de van itthon almás pite meg a túrótortám amit csináltam és úúgy ennék egy szeletet reggelire. Ha akkor eszem,akkor még egész nap ledolgozom nem? Vagy felejtsem el?
2012. márc. 26. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fél kiló fogyás nincs,annyi napi szinten ingadozik, így simán ehetsz a sütiből!

De ha úgy döntesz mégsem, én szívesen megeszem, meg ne romoljon:)

2012. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, de jobb látni fél kg-val kevesebbet mindig a mérlegen, van mikor nagyon sokáig tartom azt a súlyt, csak néha el szalad velem a ló. és felcsusszan egy meg fél kg,ilyenkor igyekszek gyorsan visszamenni amíg nem 3-4 kilók lesznek belőle :)
2012. márc. 26. 20:19
 3/12 anonim válasza:
100%
Inkább reggel, mint este.. :) jó étvágyat. Én almás pitét melegen szeretem vanília fagyival, a túrótortát meg erdei gyümölcsös öntettel.
2012. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hihi :D finom lehet úgyis:P na akkor sütizek egyet reggel :$
2012. márc. 26. 20:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, egy szelet almásat küldhetnél nekem is ;) Cserébe van igazi eperlekvárom. :D Na? :D
2012. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

"jobb látni fél kg-val kevesebbet mindig a mérlegen"

uhh...bammeg

2012. márc. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem a mérleget nézem, hanem a kedvenc nadrágom a mérce. ha egy kicsit szorít, akkor egy kicsivel több futás. De almás pite reggelire? Egy pohár hideg tejjel? Az simán belefér - legfeljebb este fogd vissza magad :D
2012. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez fura. Feltételezem, hogy nőnemű vagy. Nos, a havi ciklus során 2-3 kg súlyingadozás normális. Van olyan nő, akinél még ennél is több, és ráadásul nem egyformák a hónapok sem, előfordul, hogy picivel több hormon termelődik, és akkor vele együtt nő a kg-ok száma is. A jó hír az, hogy ez mind víz, nem igazi súlytöbblet, a ciklus végén magától eltűnik. Akkor mi nálad ez a fél kg súlytöbblet. Naponta méred? Vagy hogy a fenébe jön ez ki? Este pl simán lehetsz akár egy kg-al is több, mint reggel éhgyomorra.
2012. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen nő vagyok. Hát az a baj, hogy már 3. hónapja nem jött meg szóval nem tudom, mikor fog megjönni már... :(
2012. márc. 27. 19:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem menjél orvoshoz, lehet hogy csak valami apróság zavart be, de jobb ha tudod mi a gond.
2012. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!