Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok így étkezni?...

Ti is szoktatok így étkezni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy én általában kenyeret,kekszet,ha tehetem mindig itallal eszem.Például reggeli:vajas kenyér tejjel,mert szárazon már nem esne annyira jól,meg több időbe telne megenni.

Persze főt ételeknél nem szokásom,de pl. pizza csakis kólával jöhet.


Ez baj?Vagy mindenkinél egyéni az étkezési szokás?

Bocsánat,ha rossz kategóriába írok és ha hülye a kérdés,de előre is köszönöm a véleményeket!


2011. dec. 18. 00:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Így van,dettó!:)
2011. dec. 18. 01:02
 12/22 anonim ***** válasza:
Ezt nekem az oviban mondták régen. Akkor nem tudom mire gondoltál:D
2011. dec. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%
húú, hát az a gáz, hogy én mártogatok mindent bele a tejbe /kakaóba/kávéba/teába. Otthon oké, egyedül eszem, de ha valaki ott van és meglátja, hogy mit csinálok, hát rosszul lesz. Néha elfelejtkezem magamról:D - Na mindegy, nálam boztos nem vagy gázabb, nyugi:P 19L
2011. dec. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk tejbe/kakóba daraboltuk a kekszet, kenyeret stb. A kifli mindig mártogatva a legjobb, főleg ha sós. Jövő héten veszek is és eszek is olyat, már annyit olvasom itt hogy megkívántam:D
2011. dec. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom...szerintem ez végülis lehet normális.Ha úgy vesszük,ha pl elmész egy étterembe,meg kérdik milyen italt kérsz hozzá,stb.Amúgy lehet,azért csinálom,mert lusta vagyok annyira hosszasan megrágni a kaját és inkább fogom és iszok rá.Csak már kb 10-15 éve lusta vagyok hozzá.:)
2011. dec. 18. 01:19
 16/22 A kérdező kommentje:
Előre is jó étvágyat!:D
2011. dec. 18. 01:20
 17/22 anonim ***** válasza:
76%
nincs ezzel semmi gond. Egy falat kenyér, majd egy korty ital. A főtt ételek után is jó a kísérő, esetleg közben is. Van aki csak utánna iszik. Megszokás, meg egyéni ízlés kérdése. Én is mindig iszok mindenhez, kivétel a leves.
2011. dec. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig iszok evés közben, még leves evés közben is.

Kiflit, kalácsot pedig csak úgy eszek hogy mártogatom a tejbe, kakaóba.

Nekem már nem szól érte senki, de anyu mindig mondja hogy a gyereknek (3 éves) ne adjak inni csak evés után, mert ha közben is iszik akkor hamarabb eltelítődik és nem fog eleget enni.

Hozzá teszem soha nem iszik a fiam evés közben, de azért mondja. :)

Én viszont valóban nem bírok másképp enni csak úgy hogy 1 max 2 falat kaja, és egy korty inni.


Párom a sütivel van úgy hogy csak akkor eszik ha tud mellé tejet inni, ha nincs tej, nem eszik sütit. :)

2011. dec. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy eszek, hogy egy falat kenyér rá egy korty kakaó vagy tea, és együtt rágom meg.


Sajnos ez egy rossz szokás, amit 40 éve kellett volna elhagynom, mert így rosszabb az előemésztés (nem keveredik rendesen nyállal a kaja), és a fogaknak is kell az edzés...

2011. dec. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam inni evés közben is,leves mellé is ha szomjas vagyok. Én azt hittem ez tök normális.
2011. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!