Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok így étkezni?...

Ti is szoktatok így étkezni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy én általában kenyeret,kekszet,ha tehetem mindig itallal eszem.Például reggeli:vajas kenyér tejjel,mert szárazon már nem esne annyira jól,meg több időbe telne megenni.

Persze főt ételeknél nem szokásom,de pl. pizza csakis kólával jöhet.


Ez baj?Vagy mindenkinél egyéni az étkezési szokás?

Bocsánat,ha rossz kategóriába írok és ha hülye a kérdés,de előre is köszönöm a véleményeket!


2011. dec. 18. 00:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én még a meleg leves után is iszom és általában a legtöbb főt étel közben is. Nem tudom hogy baj e. Nekem egy régi tanárom mondta hogy mindig az étkezés végén iszunk blabla.. Nem bírnám ki :D
2011. dec. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én általában közben,de érdekes,hogy csak kenyérnél,zsemlénél,keksznél,meg hasonlóaknál.Pl.:Gyerek koromtól imádom a(kicsit abszurd,de nagyon finom)sós kiflit kakaóval,tehát azzal nyomtatom.Mindig azzal kezdem a melót minden reggel.3 sós kifli 4 kocka sajt és kakó.:))
2011. dec. 18. 00:32
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az jó úgy:D De régen ettem már. Szerintem a szárazabb dolgokhoz nem is baj ha iszik az ember. Meg elméletileg gyorsítja az emésztést. Na mind1. Én már szerintem így vesztem:D De engem nem zavar, szólni pedig még nem sokan szóltak érte. A kiflihez pedig nálunk mindenki iszik is miközben megeszi. Akkor én rosszabb vagyok mint te, mert én a levesek közben is iszom néha:P Még a pörkölthöz is:D
2011. dec. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerekkoromban mindenhez ittam, még a leveshez is, megőrültek tőlem.

Aztán kollégiumba kerültem, ahol mindig csak csapvíz volt az asztalon, amitől ment a hasam. Tehát leszoktam az ivásról, és azóta is megeszek bármit ivás nélkül. A legtöbbször már utána se hiányzik. :)

2011. dec. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Naa!:D

Azt hittem én ezzel egyedül vagyok.Sokszor mondják nekem rokonok,hogy apámtól örököltem.:)

2011. dec. 18. 00:53
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ha nekem is vizet kéne innom hozzá nem innék annyit:D Főleg mert felénk nem olyan jó ízű sajnos a csapvíz.
2011. dec. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi ezen a furcsa, én is mindig iszom valamit evés közben/után. Pizza pl nekem is kólával esik jól. De a többi étellel is iszom. Meg ha nem eszek épp semmit akkor is. Ilyen ritka lenne hogy az ember iszik vagy mi?
2011. dec. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Vannak akik csak a 2. után isznak. Szerintem az a furcsa hogy mi pl közben is. Pl megeszek 2 falat slambucot és utána iszom. Gondolom a kérdező erre gondolt volna. Meg sokan csak a szalámis zsemle után isznak. Na én a 1/4, felénél is:D Amúgy ezt főleg fiúknál látom hogy tejjelé és kiflivel rohangásznak.
2011. dec. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ja neeem,csak öcsém olyan furán néz rám olyankor.:))
2011. dec. 18. 01:01
 10/22 bánomisén ***** válasza:
76%
Engem arra tanítottak, hogy az ebéd végén igyak. Aztán rájöttem, hogy ez hülyeség, és most akkor iszom, amikor szomjas vagyok.
2011. dec. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!