Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A kávé minden étellel párosíth...

A kávé minden étellel párosítható?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy melyik ételek azok úgy általában, amit a gyomor a kávéval párosítva nem bír ki. Én például a virslit tejjel nem bírom, ilyenekre gondoltam.
2011. szept. 1. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Kávé mindenhez jó :)
2011. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
itt inkább nem is a kávét, hanem a tejet(ha öntesz hozzá) kell figyelembe venni, de az sem valami nagy mennyiség. Esetleg, ha éhgyomorrra iszod, fájhat tőle a hasad, marhatja egy kicsit, ha érzékeny vagy.
2011. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Savanyúkáposztával pl nehezen tudom elképzelni.
2011. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én lecsóhoz nem innék kávét..
2011. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jó kis lecsóval :D
2011. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

megelőztél :D

de akkor legyen mondjuk pacalpörkölt :)

2011. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Jó sokmindenhez,de lecsóhoz meg hasonlnó kaliberű ételekhez nem.
2011. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egfyébként a kérdező szerintem arra gopndol,
2011. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként, szerintem a kérdező, arra gondol, hogy a GYOMRODNAK milyen párosítás nem tesz jót. szerintem mind1, mit eszel kávé után,mert az csak víz, ami átmegy a kávén, a teától sem hiszem, hogy lesz bajod. Amiket meg írtak ott kajáák, azoktól amúgyis hasmenésed lesz, ha nem iszol kávét, akkor is. Az más kérdés, hogy undorító együtt. de ha előtte iszod, aztán vársz 10 percet, akkor még az sem :)
2011. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!