Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen étellel jó kezdeni, ha...

Milyen étellel jó kezdeni, ha még nem nagyon tudok főzni?

Figyelt kérdés
Olyan ételeket mondjatok amit könnyü megcsinálni és nem kell hozzá túl sok minden. Palacsintát, tejbegrízt/tejberízst meg tudom csinálni :
2011. márc. 12. 15:00
 1/10 anonim válasza:
50%
Zsíros kenyér
2011. márc. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Na, nekem a palacsinta ment először nehezen. :)

Én egyébként házias ételekkel kezdtem, amit gyakran készít az ember: húsleves, pörkölt, gulyás, csirkepaprikás, cigánypecsenye, rántott dolgok... Nem nehéz, csak ki kell tapasztalni, mit, mennyire, hogyan... Aztán egyikből jön majd a másik. :)

2011. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Rakott krumpli, az elég egyszerű és finom laktató.
2011. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Én a krumlipürével kezdtem ,vettem a boltban krumpli püre port és ezt csak langyos vízbe kell önteni és egyszerűen összekeverni. Gyors, egyszerű ,finom . De lehet ízesíteni pl tejjel is.
2011. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az első étel amit csináltam, rakott krumpli volt. Jól sikerült! :)

Szerintem ha megtanulsz egy jó pörköltet főzni, már nyert ügyed van, mert az sok kaja alapja.

2011. márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
88%
paprikáskrumpli :)
2011. márc. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

[link]


ilyesmi oldalakat keress.

sok sikert

2011. márc. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
paprikás krumpli kolbásszal, borsóleves, 5 perces mikrós süti, virslisaláta, rakott krumpli, milánói makaróni, sült krumpli-csibefasírttal-tojással, vagy sült virslivel vagy rántott párizsival, krumplipüré, rizibizi, rántott csirkeszárny, krumplis tészta, mákos tészta ...
2011. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
12 éves koromban paprikáskrumpli, krumplis tarhonya, zöldséges tésztaleves volt, amivel kezdtem. Ha a paprikáskrumpli megy, akkor már minden pörkölt megy, mert attól kezdve a hagymára nem a krumplit, hanem a húst teszed.
2011. márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 doboszoli ***** válasza:
84%

A pörkölt valóban hálás dolog. Aránylag egyszerű elkészíteni, ám soha nem szabad "letegezni".(mint ahogy egyetlen ételt sem, légyen az a legegyszerűbb akár)

A pörköltfőzés tudásának birtokában 15-20 féle étel is készíthető, innen már csak egy ugrás a párolt sült húsok, tokányok, raguk szintje.

A palacsintára legyél büszke, nagyon sok gyakorló háziasszonyon kifog.

Kívánom Neked, hogy a főzést ne nyűgnek, hanem élménynek, alkotásnak tudd megélni.

2011. márc. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!