Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen étellel, itallal lehet...

Milyen étellel, itallal lehet a leghatékonyabban hízni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 23:08
 1/6 anonim válasza:
100%

Szerintem ez alkat függő.

Én nagyon sokat eszem, sok kenyeret meg húst, eszem zsírosat is, és alkalmanként egy-két sört is legurítok, mégis 60kg. :((

2008. jún. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
red bull, meg az ilyen energiaitalok, azok nagyon cukrosak
2008. jún. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

zia.Ha kimondottan hízni szeretnél vegyél tömegnövelőt.Ezt a testépítők is használják hízásra hogy legyen mit átalakítani izommá.Nem kell tőle félni, nem szteroid vagy valami ilyesmi.Vitaminok, szénhidrát, meg egy rakás minden van benne.Ezt por formába lehet kapni, csokis ,vaniliás,banános ízben ,napi 2 iszol tejjel, és lesz eredmény.Ja és nagyon finom.Én ezt ittam mert nagyon sovány voltam , a párom ajánlotta, ő testépítő.Azóta összeszedtem magam, és már nem vgyok gebe.

itt sok ilyen cuccot találsz.

[link]

2008. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csoki, fagyi. A lényeg, hogy cukros és zsíros legyen egyszerre.
2008. jún. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért vigyázz a cukorral, mert szerintem vannak fogaid, amiket szeretsz...
2008. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyere el hozzám én majd etetlek! Ugyanis nekem sikerült hízni. Sajnos!

Természetesen nem az a lényeg, hogy cukros löttyöket igyál. És egyáltalán nem kell túl zsíros és egészségtelen ételeket enni. Italok közül ajánlanám a tejes turmixokat. Étkezésekre: villásreggeli: rántotta, bundáskenyér, stb. stb. Ebéd: tartalmas leves, rakott ételek, tejföllel, rántott hús, stb.stb. És persze a desszert se maradjon el. Sütemények, torták. Gyümölcsöt is egyél, pl. szőlő, banán, ezeknek sok a cukortartalmuk és mégis egészséges.

2008. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!