Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Közvéleményt szeretnék kutatni...

Közvéleményt szeretnék kutatni Étellel kapcsolatban. Van egy ötletem és kíváncsi lennék mennyi embert érdekelne a dolog. Hol tudom ezt megtenni? "közösségi portálok kivételével"

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Például itt.
2011. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én itt vagyok "tag":


[link]

2011. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szerintem ha ide belinkeled a kérdéseket biztos itt is sokan válaszolnak.
2011. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtam hogy nyitok egy gyors étkezdét ami kizárólag tojással foglalkozik.Valami olyasmira gondolok mint a kínai kajáldák vagy gyros-os kebab-os.Annyi változással hogy itt rántottát készítenék igény szerint különböző feltétekkel (kukoricás,gombás..stb)Arra lennék kíváncsi mennyi embert vonzana a dolog.Tekintve hogy ilyen jellegű étkezdével még nem találkoztam sehol.
2011. márc. 17. 18:14
 5/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jól hangzik!
2011. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék be, mert nálam a hűtőben szinte mindig van tojás, (ráadásul elég gyakran házi), olcsóbban kijövök, ha magam készítem a rántottát. De ha jó áron árulnád (akkor alig lenne nyereséged), akkor lehet benéznék napközben, ha egész nap a városban mászkálnék és nem tudnék hazamenni. De én egyébként sem nagyon szoktam kajáldába járni, egy évben jó ha 6-7x, pedig Pesten lakok albérletben, nem egy kis faluban élek, ahol nincs is rá lehetőség. Szóval az én véleményem annyira nem mérvadó, azoké többet ér, akik gyakran járnak ilyen helyekre.
2011. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igaz! De hamburgert is lehet otthon csinálni meg pizzát sőt gyrost is.Az hogy valaki nem jár ilyen helyekre az érthető.Én nagyon sokat eszek iylen helyeken mert nem tudok otthon lenni.No meg gondolom sokan vannak így ezzel különben nem lenne ilyen sok gyors étkezde.
2011. márc. 17. 18:44
 8/15 anonim ***** válasza:
Próbálj meg iskola közelében üzlethelységet keresni, de azért árulj mellé még hamburgert, pizzát,hot-dog-t, palacsintát.
2011. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
vagy inkább gofrit meg muffin-t mert ezek ritkábbak
2011. márc. 17. 18:58
 10/15 anonim válasza:
Max. reggelizni mennék be, ha csak rántotta lenne.De például csinálhatnál tojásos főételeket is, tojásos nokedli jutott most eszembe.
2011. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!