Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Közvéleményt szeretnék kutatni...

Közvéleményt szeretnék kutatni Étellel kapcsolatban. Van egy ötletem és kíváncsi lennék mennyi embert érdekelne a dolog. Hol tudom ezt megtenni? "közösségi portálok kivételével"

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 17:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tojásos nokedli nem rossz csak nem akarom hogy jellegét vessze a dolog.Egy jó pizzériában pizza legyen ne pedig cigány pecsenye.Ez kizárólag omlett vagy esetleg a fentebb írt gofri muffin dolgok, de omlettből vagy 40 féle mint pl pizzából is sok féle van.
2011. márc. 17. 19:28
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen, én hamburger, gyrost, meg pizzát is szoktam itthon csinálni :) Az előbb csak a magam szemszögéből néztem a kérdést, mivel közvéleményt kutatsz :)


Hozzá akartam tenni akkor is, csak elfelejtettem: amúgy jó az ötlet, biztos lenne olyan, aki vevő rá.

2011. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy hamburgert meg pizzát is lehet házilag késziteni, csak idöbe telik, de egy rántotta pillanatok alatt megvan, ezért egész biztos nem mennék sehová ezt rendelni.
2011. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon jó ötlet, csak kérlek egy nagyon fontos dologra figyelj! Az alapanyag, amiből dolgozol, a lehető legtermészetesebb legyen!

Én pont ezért nem járok sem a mekibe, sem a több ilyen hasonló helyekre, mert még belegondolni is borzasztó, hogy mit próbálnak megetetni az emberrel. Persze ezzel nem akakrok senkit megbántani aki odajár, de nekem ez a véleményem.

2011. márc. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Még reggelizni beülne az ember, habár nekem a tojás nem nagy kedvencem. De mi lenne 10 óra után? Bezársz?

Az ember ebédre akkor eszik rántottát, ha már tényleg nem talál mást.

Mondjuk én egy komplett szendvicsezőt, reggelizőt (tojással, lekvárral, teával, kávéval,kakaóval, péksüteménnyel), délben pedig valami egytál étel adó büfét tudnék rentábilisnak elképzelni.

Mondjuk ez nagyon függ attól hogy hol tervezed ...

2011. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!