Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy szakácsot milyen étellel...

Egy szakácsot milyen étellel tudok levenni a lábáról? (. )

Figyelt kérdés
Először jön hozzám vacsira a barátom, még friss a kapcsolatunk. Ő szakács- és fogalmam sincs mit csinálhatnék neki. Valami különlegeset akarok. És vlmi jó kis desszertet. Írjatok ha van ötletetek!!
2011. jan. 19. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Desszertnek brownie jutott az eszembe:D
2011. jan. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Kérd meg, hogy főzzön ő. :)
2011. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Erről eszembe jutott egy régi kedves kollégám sztorija arról, hogy hogyan adta tudtára a barátnője (azóta a felesége), hogy többre vágyik: kollégám legkedvesebb ételei a rántott csirke és a nokedli volt (nyilván nem így, együtt), a barátnő gondolt egyet és néhány hónapnyi együttjárás után, meghívta magához ebédre és rántott csirkét kapott nokedlivel :=) Azonnal tudta, hogy miről van szó :=)

Szerintem egyszerűen készítsd el a kedvencét, persze nem árt, ha összeillik a hús a körettel :=)

2011. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De a kedvence vlmi Mexikoi kaja, amit ő is elront néha. Vlmi különlegesre gondoltam, nem tom..
2011. jan. 19. 13:30
 5/12 anonim válasza:
100%
az én párom férjem is szakács,de ő szokott inkább főzni én meg sütni,őt gyümölcstortával gyümölcskenyérrel lelehet sütni a lábáról.egyébként kérdezd meg mit szeret az a legjobb,mert egy szakács sem szerethet mindent
2011. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
13:32 köszi! meg fogom kérdezni
2011. jan. 19. 13:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg pont hogy egy szimpla de finom ételt kéne csinálnod. amit jól tudsz. :) én tuti nem kísérleteznék olyan étellel amit még nem csináltam. de te tudod. pl desszertnek nagyon finom a sajttorta is, friss eperrel a tetején. egy kicsit időigényesebb de nem bonyolult.

főételnek készíthetsz kuszkuszt, rengeteg kuszkuszos recept van a neten.(én mazsolás csirkemellest szoktam)

2011. jan. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én Fiam szakács. Sokat jönnek hétvégén, mindig megkérdezem mit főzzek. Szinte mindig az a válasz, hogy mindegy amit Te főzöl az mindig finom. Fő, hogy ne nekem kelljen főzni, legalább hétvégén.
2011. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:)
2011. jan. 19. 16:37
 10/12 doboszoli ***** válasza:
76%

Szokott nálunk megjelenni, cimborám barátja, aki Welness-díjas mesterszakács. Néha főz, néha nem.

Egyszer pont nem ő volt a főző, megkérdeztük mit szeretne enni. A válasz: egy jó tökfőzeléket. Bárányborda, lazacfilé?

Ugyan kérem, ezek unalmasak már. Vágod?

2011. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!