Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sokadika van. Mit főzhetnék...

Sokadika van. Mit főzhetnék kevés pénzből?

Figyelt kérdés

2 felnőtt + 2 kisgyerek.

Gondoltam sütök lángost, mert élesztő, liszt, sajt van itthon.

De kellene valamilyen leves is. 220 ft-om van.


2011. júl. 1. 08:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nagyon kedvesek vagytok! Még a szemem is könnybe lábadt!

A férjem kapott fizetést, úgyhogy megoldódott a problémám.


Nem szokott ilyen előfordulni, de nagyon húzós hónapunk volt, kezdve a 2 pár gyerekszanditól, gyógyszertáron át, (20000) és autójavítás, mert a férjem összetörte az autót. Na ez a javítás betett nekünk, mert közel 100 ezerbe került.

2011. júl. 2. 09:24
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy megoldódott a helyzet!

Ennyi váratlan kiadás mellett nem csodálom, hogy beszorultatok.

Kellemes és boldog szép napokat kívánok nektek! Üdv.

2011. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor megnyugodtam, hogy megoldódott a gondod!... :-))

Izgultam ám értetek, ezért is többször benéztem a topicra tegnap óta.


Hidd el, nagyon szívesen segítettem volna, megértelek, hogy van ilyen, összejöhetnek időnként a bajok, de a gyerekeknek akkor is kell enni!

Ne szégyelld elfogadni a segítséget, ilyenkor a gyerekek érdekeit kell nézni.


Nekem most momentán VAN miből adni, de bármikor én is kerülhetek nehéz helyzetbe, remélem rajtam is fog majd valaki segíteni, ha 200 forint lesz a zsebemben... :-((


(július 1. 09:06 vagyok)


~~~~~~~ ~~~~~~~ ~~~~~~~~~ ~~~~~~~ ~~~~~~~~ ~~~~~~~~


Tudjátok, most az jutott eszembe, milyen jó lenne, ha szerveződne egy Önsegélyező Csoport (országosan!), amibe belépve havi 100-200 forint tagdíjjal segíteni tudná a hirtelen megszorultakat!...


Nálunk a régi munkahelyemen működtettünk egy ilyesmit : minden hónapban lottóztunk, erre beadtunk pénzt, de ha valaki hónap végén megszorult, ebből kérhetett "gyorssegélyt", amit fizetéskor visszafizetett... :-))


Biztosan sok kismamának, Gyesen levő anyukának vagy átmenetileg munkanélküli szülőnek lenne óriási segítség, ha hónap végén kaphatna "gyorssegélyként" tejet, kenyeret, sajtot, krumplit, tojást meg hasonlókat...

2011. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!