Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit főzhetnék vendégeknek?

Mit főzhetnék vendégeknek?

Figyelt kérdés
Holnap vendégek jönnek hozzánk (testvérem,felesége és a 6 hónapos fiuk) és nem kifejezetten szeretik a magyaros ételeket. Szeretnék valami húsos főételt csinálni ami elég 5 főnek. Deszertet is szeretnék meg valami sós rágcsát. A desszert valami süti legyen. Ajánlanátok külföldi ételeket? Tésztát nem szeretnék csinálni. Az elkészítés nehézsége nem számít. Kérlek írjatok!
2010. nov. 12. 18:14
 1/6 kisnita ***** válasza:
100%

Cordon blue?

Szerintem mindenki szereti:)

Sütinek: Fanta szelet mondjuk. Nagyon-nagyon-nagyon finom.

Itt nézelődj, nagyon szuper oldal.

[link]

2010. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Köszönet a fenti linkért, holnap egész nap sütök-főzök :)))

Nagyon örülök!!!!!!!!

2010. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Tök jó! Megköszönted magadnak? - ha már a Kérdezőt nem érdekli.......igazad van.
2010. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

ma 15:07-es: hallottál már olyat, hogy TÖBB EMBERNEK is lehet azonos százaléka?

Ebböl következik ugyanis, hogy az elözö válaszoló NEM saját magának köszönte meg a linket, hanem egy másiknak, akivel VÉLETLEN azonos a százalékuk.

2010. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
végül gyümölcsel töltött pulykát csináltam de kipróbáltam a fanta szeletet és nagyon finom lett köszi<3
2010. nov. 14. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:
A rántott hús mért nem jó, egyszerű ,gyors és ha csak nem vegák megeszik.
2010. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!