Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyiből jöttök ki egy hónapban?

Mennyiből jöttök ki egy hónapban?

Figyelt kérdés

Két felnőtt és egy 16 éves gyerek. Itt elsősorban élelmiszerre, tisztasági dolgokra gondolok.

Benzin stb.


2011. ápr. 3. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egymagam kijövök 60 ezerből úgy,hogy mobilom,netem,autóm van,igaz busszal (bérlettel) járok mindenhova,ahová csak tudok,és végszükség esetén veszem elő a kocsit. Ehhez jön hozzá hatezer Ft kajajegy,ebből (is) veszem a kaját,legolcsóbb alapanyagokat. Mosószer,tusfürdő,illatszerek a legolcsóbb,gazdaságos nagy kiszerelés,így az nem kell minden hónapban. Lakhatás minden hónapban fix. Gyakran nálam eszik a párom is,neki jobb kajákat adok. Ennyi kijön belőle,nem panaszkodom. Csak váratlan kiadást,pl gyógyszert már nem tudnék fedezni+nyáron jó lenne eljárni úszni,de szerintem az nem fog beleférni. 25/L
2011. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
4-en 100e kb
2011. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. ápr. 3. 13:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ketten 50-60 ezerből. Ebben minden benne van a rezsin kívül. Tehát kaja, tisztítószerek, tisztálkodási szerek, gyógyszerek, vitaminok...Általában a tisztálkodószerekből a leg olcsóbbakat vesszük. Kivéve a hajápoló dolgokat nekem:)tisztítószerből egy bevált márkát. Középár alatt kicsivel van. Kajával spórolunk is meg nem is. Próbálunk olcsó ételeket főzni, így tudunk venni gyümölcsöt, paradicsomot, uborkát...Ha megkívánjuk akkor így tudunk rendelni pizzát, hamburgert, gyrost...Rendelni van hogy egy héten kétszer is rendelünk, de van hogy hónapokig nem.

Tehát egyik helyről megspóroljuk, hogy jusson másra is. Így 60ezerből mondhatni mindenünk megvan kettőnknek.

2011. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!