Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nincs soha káposzta?

Miért nincs soha káposzta?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy nagy üzemi konyháról szociálisan kapom, közétkeztetéskénket az ebédet. Az önkormányzaton keresztül persze, szociális alapon ígyen. De nem is ez a lényeg. Hanem hogy úgynevezett cukormentes / diabetikus kaját kapok. És még idáig soha nem kaptam káposztát. A kérdésem miért? Talán a káposzta sok cukrot tartalmaz? És azért nem kapok káposztát? Tök főzeléket kaptam már, két alkalommal is. De nagyon sok a spenót főzelék. Illetve túl gyakran kapok spenót főzeléket. Nem minden nap! Csak elég gyakran. KB. Hetente egyszer! Tészta féle is, kb. hetente legalább egyszer. Ma is penne tészta volt. Szóval a nagyüzemi konyhákon a diabetikus étrend azt jelenti hogy nincsen káposzta benne?

ma 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan főzhetsz magadra, biztos vagyok benne, hogy renegteg rászoruló szívesen enne kááposzta nélküli menüt a semmi helyett.
ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1-es! Nem véletlen hogy kapom az ételt! És az se véletlen hogy szociálisan ingyen kapom. A miérteket nem írnám le mert nem ebbe a kérdésbe tartozik. De a lényeg az hogy alapos / jó okkal kapom a kaját.
ma 15:01
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem te reklamáltál a múltkor, hogy mindig csak főzeléket kapsz?
ma 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Múltkor még az volt a bajod, hogy mindig fözeléket kapsz!

Ha ennyire unatokozol, akkor fözz magadnak, amire éppen kedved van.

ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Puffadást okoz(hat).
ma 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös! Mi köze a cukros diabéteszes menünek, ahhoz amit írsz?
ma 16:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs káposzta? Erre feleltem.
ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően egy diétás menübe kb kizart, hogy káposzta legyen, mert puffaszt
ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nincs káposzta?!?
ma 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem csak a káposztát, hanem az összes keresztvirágzatut kerülnek kell.
ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!