Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Töltött káposztát főzők...

Töltött káposztát főzők szombaton. Évek óta az erkélyen tudtam tárolni jó pár napot, de most ebben a majdnem tavaszi időben hova rakjam? Panelba lakom ahol ugye nincs hűvös kamra!

Figyelt kérdés
2019. dec. 18. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Hűtőbe, nyilván.

Ma itt 16 fok volt az erkélyen, ilyen időben sajna megromlik.

Ami nem fér a hűtőbe, azt le lehet akár adagonként is fagyasztani.

Ha nincs elég hely a hűtőben és/vagy fagyasztóban, akkor szerintem főzz kisebb adagot, kár lenne érte, ha ki kellene dobni.

2019. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Aznapi adagot egyetek meg a többi hűljön ki és fagyasztóba .
2019. dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom azért tették fel a kérdést, mert nincs lehetőség a hűtőbe eltenni. Mi pl 50L-es edényben készítjük, mert semmi értelme két adagnak nekiállni arról nem beszélve, hogy az ünnepek alatt esetleg nagyobb mennyiségre van szükség. Hihetetlen milyen rosszindulatúak az emberek.
2019. dec. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

anyám is kint a konyhaablak párkányán tárolja a nagy fazekakat. semmi baj nincs ezzel, mikor fagypont körüli az idő.

kérdező, ha az edény nem fér a hűtőbe, akkor próbáld több kisebb edénybe átmerni, hátha úgy be tudod pakolni

2019. dec. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hűtőbe. Rakd át kisebb edénybe, ha nem fér be.

Én kertes házban szoktam kint tárolni, de ilyen időben tényleg nincs értelme.

2019. dec. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 literes szögletes dobozaim vannak, abban tárolom, ezek nagyon jól elférnek a hűtőben, és a fagyasztóban is.

Esetleg még hűtőtáskában jégakukkal is megpróbálhatatod. Vagy vegyél egy hungarocell ételszállító dobozt, amibe jég közé teszed az edényt

. [link]

[link]


Egyébként éjszaka jó hideg van, (nálunk ma éjjel 4 fok volt) ha meg tudod akadályozni, hogy napközben felmelegedjen, pl takarással, hővisszaverő fóliával, jéggel, akkor még akár kint is lehet.

2019. dec. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Szombat éjszakára kint lesz...ott lehűl aztán valahogy passzírozom ide-oda:) :)

Kedves 3-as válasz adó: nem újdonság a hűtő, köszi hogy válaszoltál, de inkább maradtál volna csöndben:(

2019. dec. 19. 09:49
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
LoL
2019. dec. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Hűtőszekrény.

Ha nem férne be, akkor idén készíts kevesebbet.

2019. dec. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik szomszéd akár normál, akár fagyasztóban. Max. felajánlasz neki egy étkezésre való mennyiséget. Leginkább időseknél fordul(hat) elő, hogy nincs megtömve a hűtő, fagyasztó, és még jól is jönne neki egy lábaska kész káposzta "bérleti díj" címén. :))
2019. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!