Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha ma megveszek egy tortát a...

Ha ma megveszek egy tortát a tescoban akkor vasárnapig nem lesz baja hűvös helyen?

Figyelt kérdés
csak ma tudom megvenni, viszont vasárnap vinném az ünnepletnek.
2013. márc. 28. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Rajta van a szavatossága, általában pár nap, ezért ezt érdemes figyelni, de ha a dátum oké, akkor hűtőben semmi baja nem lesz :)
2013. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Bocs, de én biztos, hogy nem vennék Tesco-s tortát, iszonyat mű és rossz ízűek, nem szabad érte pénzt kidobni. Ráadásul amik ki vannak téve, azok nem ma készültek, 1-2 nappal ezelőtt, szóval én biztos, hogy 4-5 napos tortát ami még rossz minőségű is, nem adnék még az ellenségemnek sem.

Parfé torta esetleg? Azok finomak és nagyon szépek.

2013. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Igen, tényleg nagyon rosszak, én 2 hete voltam olyan bátor, és megkóstoltam egy "oroszkrém" tortát, aminek persze semmi köze nem volt az eredetihez, a fél centis krémje cukros vaj ízű volt, a tésztája meg iszonyat száraz. :S
2013. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én múltkor csokisat vettem onnan és nagyon finom volt. Amúgy rajta van a szavatossági idő.
2013. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Múltkor akartam venni a Tescoban tortát...az összes torta következő napi lejáratú volt. Ha teljesen friss lenne, akkor sem venném meg úgy, hogy csak 4 nap múlva akarom "felhasználni".

Ne vegyél ma a Tescoban tortát!

2013. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2-t próbáltunk, borzasztó ízűek
2013. szept. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen azóta rájöttünk mi is :(
2013. szept. 13. 12:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!