Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az igaz ha egymagam vagyok,...

Az igaz ha egymagam vagyok, jobban megéri rendelni, mint főzni?

Figyelt kérdés
Pl nagyobb adagot veszek akkor dobhatom ki ugyis.
tegnap 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne kidobni?? Lefagyaszthatod. Éppenséggel megérheti rendelni, ha nem vagy nagy étkű, én egy főételt szoktam rendelni ebédszállító cégtől, 1600-1800 ft közötti napi áron. De ha szeretsz főzőcskézni és vannak otthon alap élelmiszerek, fűszerek, akkor inkább főzzél.
tegnap 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit kellene kidobni? A legtöbb alapanyag vagy eláll, fagyasztható, vagy eleve kimérve lehet venni.

Ezzel együtt én is azt gondolom, hogy megérheti a rendelés. De csak ha előre rendelsz, mint az első, nem naponta.

tegnap 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem ilyen egyszerű kérdés. Sok mindentől függ.

Mi speciel ketten vagyunk, de egy-egy rántottát, évente egyszer egy rántott cukkini/ padlizsán kombót, évi kb. két spenótot leszámítva évek óta nem főzünk semmit. Nincsenek is itthon nyersanyagok. Az asszony eszik a munkahelyén, én itthon kijárok a közeli kifőzdébe, hétvégére veszünk Pho- vagy ramen levest, grill csirkét, néha beülünk egy vendéglőbe, ünnepekre több személyes tálakat rendelünk, amivel 2 - 3 napig elvagyunk.

Szerintem nem költünk többet kajára mintha főznénk - és akkor az időt, energiát nem is említem.

Szerintem egyedül is ki lehet jönni gazdaságosan főzés nélkül, de persze ez hely- és személyspecifikus.

tegnap 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Pedig attól még a vásárolt főtt étel mindig is drágább lesz. Nincs olyan, hogy ugyanúgy jön ki.
tegnap 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

"Pedig attól még a vásárolt főtt étel mindig is drágább lesz. Nincs olyan, hogy ugyanúgy jön ki."

Senki sem állította az ellenkezőjét.

Nem értetted meg a válaszokat.

tegnap 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
A rendelt étel mindig sokkal drágább lesz.
tegnap 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Igaz. Kb harmadannyiba kerül.

Én minden ebédből 4 adagot főzök, 2 napig eszem és 2 adagot fagyasztok. Vasárnap és péntek este fozok es szerda-csut-pentek a fagyasztobol veszek elo valakit

tegnap 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyagilag soha nem éri meg rendelni.
ma 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!