Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Budapesten mennyiből lehet...

Budapesten mennyiből lehet kijönni?

Figyelt kérdés
Most leszek kolis, az a kérdésem, hogy ha összeszűkülök, kajára egy hónapban átlagosan nektek mennyi megy el? illetve külön plusz a tisztálkodási szerek stb…

aug. 24. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

A tisztálkodási szerek az egy elenyésző dolog, a szappan fillérekbe kerül, a mosogatószer is, dezodort 1000 forint körül kapsz a dmben, sampont is, a dm saját márkás natur termékeire gondolok, szóval nem szemét áru. A wc papír szerintem a legnagyobb tétel, az gyakran kell és drága. A sparban 1500 körül van a 16 tekercses. Ja mosnod is kell, a sparban szintén a saját márkás hatalmas mosószer 1500 forint kb.

Szerintem ezek havonta 3-4-5 ezerbe kerülnek lebontva összesen, mert pl egy dezodor 3 hónapig is elég.

aug. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Nekem kb havi 50-70k.

Munkahelyen napi szinten kapok ebédet, így csak reggeli/vacsora kell.

Illetve tisztálkodási és tisztítószerek.

aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%

Egy éve voltam kolis, havi 100-150.000 ment el mindenre, de én kétnaponta ittam a haverjaimmal.


25/N

aug. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Az élelmiszer már más tészta, mert muszáj egyszerűen hogy magadra főzz. Annyira drága még a leggagyibb kifőzde is. Érdemes fölfedezni a közeli piacot, és ott vásárolni. A hentes sokkal olcsóbb és jobb minőségű, mint a bolti hús. Zöldségek az mar neccesebb, bizonyos dolgok a piacon lehetnek drágábbak, de hosszú távon jobban jársz, mert egészségesebb, nem valami külföldi szemetet veszel. Fel kell fedezni a jó arusokat a piacon is, és hogy kinél mit érdemesebb megvenni. A péksegeket is érdemes felkutatni, nálunk pl fantasztikus pékseg van és olcsóbb és sokkal finomabb minden, mimt a bolti. De vannak nagyon rossz, silány péksegek is. Nem tudom megmondani, mennyiből tudsz kijönni, mert nálunk nem egy személyes a háztartás, meg lehet hogy egy nagy darab férfi vagy, az is lehet, hogy nem, de szerintem jó helyismerettel, odafigyeléssel nagyon sokat tudsz spórolni és jó minőségű, egészséges ételeket tudsz enni.
aug. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Plusz még egy tipp, a tojás nagyon olcsó és laktató, egészséges étel.
aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
Haver somogy megyerol jott fel koleszba, menzan evett, reggeli meg vacsora volt. Nem igazan panaszkodott az arakra, egyedul a fodraszok voltak k*va dragak meg fogaszat amit mond. Ezert inkabb hazamegy fodraszatra ma. Kajarol nem hallottam egyik ismerosomet sem panaszkodni az egyik kolis a masik alberletes. Mindketten itt vannak mar 7 eve kb. Utaznak haza-Bp-bp-haza. A kaja meg talan azert dragabb mert tobbfele van, tobbfele bolt is lild, coop, spar, tesco, aldi, penny ezek videken igy ilyen kozel egymashoz nincsenek szerintem ennyi fele. Mindegyik mas ar kb. picit/nagyon meg learazas is van, mas minoseg. Persze tehen nincs a deak teren hogy kicsavard a tejet belole es felfozd.. nagyanyamnal volt bugyin, de az is megszunt.
aug. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom otthonról is viszel néha kaját de minimum 100 ezer és gondolom nem heti öt napot leszel ott.
aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egészségtudatos és rostdús étkezéssel nekem 70-E körül. Viszont egyébként nem eszek sokat és gyümölcsből csak almát eszek rendszeresen, tehát más költhet többet.
aug. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Tisztálkodási szerekből, tisztítószerekből a sajátmárkás olcsóbb. Pl. a Tescós Pro izzadásgátló kb. 500 Ft, de a funkcióját ellátja.

Kaját érdemes főzni, egyszerű kajákat, így olcsóbb.

aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!