Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A REpont automaták csődjének...

A REpont automaták csődjének lesznek következményei?

Figyelt kérdés
Ma több REpont visszaváltó ponton jártam és sehol nem volt egy működőképes automata. Lényegében amióta működik ez a rendszer összesen egyszer sikerült palackot viszaváltanom. A többi esetben vagy eleve zárva volt a helyiség és ki volt írva, hoy nem működik, vagy be lehetett jutni, de az automaták azt jelezték ki, hogy megteltek. Persze megy a mentegetőzés, hogy nem gondolták, hogy ennyien használják majd, de akkor mégis mire gondoltak? Ígérgetnek fűt-fát, hogy majd megoldják, de mikor és hogy? Lesz ennek az amatőr szerencsétlenkedésnek valamilyen következménye? Bukik pár fideszes? Leváltanak emiatt valakit aki felelős ezért?

aug. 4. 19:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
Dehogyis lesz következménye,nem harap a kígyó a saját farkába.
aug. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi következmény nem lesz.


Másrészről, aki azt írja

" mindig jók" a gépek.

Az én tapasztalatom az elmúlt kb 10 napból ( Bp. - budai oldal) ;

1., Spar - nem működik

2., Aldi - megtelt, szólunk dolgozónak aki azt mondja később ürítik most nem érnek rá (köszi,nyilván nem vártam meg )3., Spar újra, de még öt nap után sem javították meg, átmegyek másikhoz ott működik ELVILEG gyakorlatban flakont beteszed és nem viszi a szalag.

Dolgozónak jelezve ott kedvesek, nézik - nézik " oh' lehet tisztításnál valamit elbénáztunk", de azt ők sem értik miért nem jelez maga a gép hibát ha egyszer nem jó.


Végül mai napon egy Lidl gépnél sikerült a dolog, de azért finoman szólva nem mondanám jó statisztikának ezt. Biztos nem fogok ennyit rohangálni flakonokkal se kocsival se gyalog, annak is elmegy tőle a kedve, aki aránylag pozitívan állt az egészhez.

aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#2

VAGY te vagy szerencsés!

Ma két helyre vittem vissza egyik sem működött nem gondolom én lennék az oka.

aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!