Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A RePont applikáció valóban...

A RePont applikáció valóban használhatatlan?

Figyelt kérdés
A Google Play-en 1,2 az értékelése. Ilyen alacsony értéket én még ott nem láttam semmire.
júl. 25. 12:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Nekem eddig működött. Bedobálom az üvegeket, beolvasom a kódot az applikációban és megjön a pénz
júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Vegyes érzelmek nekem meg üveget se dobot vissza hiába máshol vásárolt néha kiírta hogy dobjam be ujra. Alapvetően uyge 1-2 perc alatt a számládon kéne lennie a pénznek en múltkor 3 órát vártam mire kiutalták és nem a 3-400 forintrol van szo hanem hogy se az applikacioba se sehol nem volt nyoma annak hogy bedobáltam az üvegeket olyankor egy bizonylatot se nyom ki vagy küldene egy e-mailt. A vevőszolgálat üzletvezető tehetetlen mert külsős cég információs telefonszám nincs kint, illetve csak munka időben hívható. Szóval rossznak nem feltétlen mondanám de még olyan hibák vannak benne amik azért elég nagyok.
júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
36%
Én nem húztam le az értékelést, de engem is felcs*szett, le is töröltem és kérem a blokkos verziót inkább.
júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az appnak semmi baja, inkább az automaták hulladékok. Mivel azt nem lehet pontozni, el tudom képzelni hogy valaki az appra az 1⭐️-ot.
júl. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gond nélkül működött, viszont nem értékeltem az appot. Szerintem vagyunk így egy páran. Aki meg szívott vele, lehúzza.
júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se az appal van baj, az automaták küzdenek még gyermekbetegségekkel. Talán kinövik.
júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Igen, gyakran tapasztalom, hogy a vásárlói/felhasználói véleményekre nehéz adni. Csak néha könnyű tetten érni, máskor meg nem. Pl. olvastam olyan rossz véleményt termékről, hogy nem köszönt a futár, meg a kétszemélyes kávéfőzőn nem tud egyszerre hatot főzni.


De az appoknál gyakran belefutok abba, hogy tényleg nem jó. Pl. van olyan videokaputelefonom, amihez egy ingyenes appot kellett letölteni. Nélküle semmit sem ér. És nem működött normálisan, később meg fizetős is lett. De még 4-5 ilyenről tudnék írni.


Köszönöm nektek! Telepítettem, beállítottam, majd kiederül. Legfeljebb nem használom, ha nem válik be.

júl. 25. 17:00
 9/23 anonim ***** válasza:
A tel. bescannelés szopatós, de utána nincs gond
júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az app működik, csak hiányos. Például nem jelzi, ha egy automata nem működik, pedig online az egész, látják az állapotuk, ezt meg lehetne jeleníteni az applikációban. Sajnos kétszer is előfordult, hogy potyára mentem be.
júl. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!