Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A RePont applikáció valóban...

A RePont applikáció valóban használhatatlan?

Figyelt kérdés
A Google Play-en 1,2 az értékelése. Ilyen alacsony értéket én még ott nem láttam semmire.
júl. 25. 12:11
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Hát nem tudom... Applikációba, hogyan tudok belépn? XD


Már percek óta csak forog és forog a bejelentkezésre rányomva. Már kértem elfelejtett jelszót is, utána is csak tölt és tölt a bejelentkezésre nyomva :/

júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"ne kezelj mindenkit idiótának, aki azt meri írni van olyan üzlet ahol nem érdekli őket. Arról ugyanis nem a vásárló tehet kevesen vagytok és kaptatok +feladatot az eddig is sok mellé!"


Szerintem elbeszélünk egymás mellett. Olyan helyen, ahol belenyugvóbb emberek vannak, el lehet játszani, hogy napokig elküldöd az idős nénikéket meg egyszeri random embereket és várnak türelmesen, mert ezt szokták meg, erre kondicionálták a régi öregeket, azok meg azokat a fiatalokat, akik ott maradtak, jellemzően vidéken.


Pesten is pár nem túl központi helyen szintén eljátszhatod, mert csak örülnek neki a csövesek, hogy kitúrják a dühből lerakott szatyrokat a szelektív mellé, vesznek még pár sört és letáboroznak, majd leadják egymásnak a drótot, hogy hol működik.


De próbáld meg ugyanezt egy elgettósodottabb környéken, ahol több kilométeres körzetben egy normális automata üzemel és maximum valami Szatócs kisboltban 900 méterre egy másik, utána meg tömegre kell szállni.


Szerintem pár órán belül akkora tömeglázadás lenne, meg a rá következő napokra, hogy azt kezelni így folyamatban meg az ebből eredő konfliktusokat, mikor a sokadik csöves rugdossa meg köpi le a gépet (a biztonsági őr rendre intheti, de egyebet nem igazán csinálhat, ha nagyon beleáll még leborul egy italos polc az emberrel együtt), a külföldiekkel lévő folyamatos eszmecsere, a napi néhány jogilag rendkívül kiművelt okoskodó, aki követeli az üzletvezetőt és így tovább, hamar rájönnek, hogy többszöröse lesz az időveszteség, mintha nem baszakodnak DIREKTBE, SZÁNDÉKOSAN az automatákkal és imádkoznak közösen, hogy amennyiben TÉNYLEG probléma van vele, akkor az MOHU időben elhárítsa.


Így értettem.

júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#21


A QR kód miatt akarsz? Én lementettem és azt olvastatom be mindig, mert kétszer elég volt a gépnél állva nem engedett be ez a sz@r! :D

Csak ötlet.

Máskülönben nyilván jó lenne ha nem szórakozna a belépéssel persze, de egyéb esetben gondolom nem sürgős így ez átmeneti megoldásnak jó lehet neked is.

júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!