Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi lehet a probléma REpont...

Mi lehet a probléma REpont automatával, vagy applikációval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tegnap - rövid időn belül - több helyen is próbáltam visszaváltani applikációval, de mindenhol azt írta ki a gép, hogy "érvénytelen hűségkártyaszám". Korábban pedig már működött a visszaváltás ezen módja és néhány másodpercen belül jóváírásra is került a bankszámlámon az összeg. A telefonom kijelzője tiszta és ép.

júl. 24. 06:43
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg az erre szánt összeget is ellopták politikusaink és a visszatérítés ezen módját leállították néhány napra?
júl. 24. 06:44
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
¯\_(ツ)_/¯
júl. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

Valószínűleg rossz a gép. Nekem sem mindig olvassa be.


De ha minden gépnél ezt tapasztalod akkor esetleg jelentkezz ki és be az applikációba, vagy írj a supportnak egy e-mailt. Biztos van valami elérhetőségük.

júl. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérd kuponra egyenlőre, frissítsd az appot.
júl. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
MOHU oldalán volt ilyen kérdés azt felelték írjon üzenetet az ügyfélszolgálatnak ( ha több gépen is ezt tapasztalod pláne ezt tenném ).
júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem ma nem utalta át a beváltott palackok árát. felismerte a gép a beoolvasott qr kódotbaz appbók, ki is írta a gép a nevemet. A bedobott palackok után kiírta a kijelző hogy banki átutalás. Rányomtam. Nem jött a pénz a számlára órák óta!


száz forintért nem panaszkodtam, otthagytam. De mennyit nyerészkedik ezen a NER? A milliárdos üzlet mellett a szegény magyar családokat megkopasztjs. Sok kicsi sokra megy....

júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha hiba van kiadja helyette a bizonylatot, szerintem megkapod utalást ha az sem volt csak sz@r. Általában pár perc, de nekem volt olyan 20 óra felé vittem vissza zárás előtt a boltba és másnap reggel volt csak a számlámon.
júl. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Július 28. óta valami nagyon nem jó elnézve applikació szöveges értékelést. Tömegesen nem kapták meg számlára az összeget, ma ( 07.29.) páran már igen, de FB csoportokban még mindig sokan írják sehol 24 óra elteltével sem. Választ sablont kapnak.
júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Én még nem tudtam bejelentkezni egyelőre az app.ba :/ csak tölt és tölt, de semmi.
júl. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát a működésük elég véletlenszerűnek tűnik. A hétfői visszaváltásra megjött a pénz, a múlt hétvégén visszaváltottra még nem.


Panasz emailre automatikus válasz: "a kifizetésekben lassulás tapasztalatható".

júl. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!