Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi lehet a probléma REpont...

Mi lehet a probléma REpont automatával, vagy applikációval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tegnap - rövid időn belül - több helyen is próbáltam visszaváltani applikációval, de mindenhol azt írta ki a gép, hogy "érvénytelen hűségkártyaszám". Korábban pedig már működött a visszaváltás ezen módja és néhány másodpercen belül jóváírásra is került a bankszámlámon az összeg. A telefonom kijelzője tiszta és ép.

júl. 24. 06:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ma reggel kipróbáltam 100 Forinttal, csak annyi "vesszen el" ha még mindig sz@r most bezzeg megjött egyből. Bedobáltam többit és arra utalványt kértem + bementem a boltba, mire a kasszához értem rajta volt. Ez szép és jó csak ha ilyen kiszámíthatatlan nem tudom merek - e majd újra nagyobb összeggel szórakozni. Nem azt mondom bele fogok halni ha mondjuk 3000 Ft eltűnik, de nem is tapsikolnék no' .
júl. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Július 30. SPAR, 8:20 nem volt gond szinte azonnal megérkezett, de a két nappal ezelőtti még sehol kíváncsi vagyok 72 órán belül sikerül - e nekik, ahogy ígérték.
júl. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Es most azon gondolkodjunk el, hogy a kormany mindent ilyen sikeresen intez. Tehat a sok lopas mellett az ingyer tuljadonukba kerult cegek is kb.ezzel a hatekonysaggal mukodnek.


Ez a tokeletes peldaja annak, hogy mi tortenik ha nincs verseny csak a fidesz monopoliuma. Sok nyugdijas fidesz szavazo most itt is megtapasztalhatja, hogy mennyire jo hogy a fideszre szavaznak.

aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ma az előttem lévőnek folyamatosan ezt írta ki ott szórakoztunk sikerüljön. Kb 10 perc után megoldódott, de én inkább utalványt kértem kivételesen, mert nem volt idegzetem újabb 10-15 percig ehhez magamnál is.
aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Lehetséges, hogy a telefont lassan és csak a nyílás közepéig kell bedugni. Úgy tűnik, hogy így jó lesz néhány próbálkozás után.

Viszont a gép síkjában levő leolvasós berendezés rá se bagózott a QR kódra.

Milyen távolságra kell odatartani?

aug. 3. 18:16
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a tapasztalatom.

Aldi - Spar gép simán érzékeli azok a bedugósak a zöld gombbal, ami Lidl boltoknál van nekem sose jó nem tudom mi a titka ott hogy kéne tenni jó legyen, de már nem is szórakozok vele inkább előbbi kettőbe járok vissza.

aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azt olvastam RePont csoportban, hogy távolabb kell tartani az ilyen sík felületűnél, de így sem értem illetve nekem nem jó. Szerencsére ahol lakom nem ilyen van a másikkal meg nincs problémám.
aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#15 #16

Azt tudjátok mi a gomb jelentősége? Én sosem nyomtam meg és attól függetlenül beolvassa úgyhogy az biztos nem ahhoz kell. Előttem volt akit láttam megnyomja lehet meg kellett volna kérdeznem miért, de lehet maga sem tudta. :D

aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!