Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A RePont applikáció valóban...

A RePont applikáció valóban használhatatlan?

Figyelt kérdés
A Google Play-en 1,2 az értékelése. Ilyen alacsony értéket én még ott nem láttam semmire.
júl. 25. 12:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%

Kb mindent kártyával fizetek, ahol tudok számlát használok - utalok stb., ez az egyetlen ahol nem vagyok hajlandó ( több ok miatt sem, de mondjuk ez a része lényegtelen ).

Jó nekem a kp, legalább van nálam az is ha egyszer - egyszer központi hiba miatt nincs kártyás fizetés valahol.

júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

#3


Alapvetően nem "kell" a számládon lenni pár percen belül csak ez a jellemző és megszokja a nép, de hivatalosan 72 órán belül kapod meg ezt vállalták. Csak a jövőre nézve mondom, hogy teljesen felesleges írni nekik vagy hívni őket ha nincs a számládon akár 2 óra múlva sem.

júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Az automata kirta hogy 1-2 percen belül megérkezik az utalás.
júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

#10 Egyrészt igen, másrészt én azon lepődtem meg a Mohu azt felelte erre ( többen panaszkodtak FB oldalukon napokig nem üzemel ) ők nem szólnak bele hány nap míg megcsinálja adott bolt.

Ez azért vicces mármint azt gondoltam csak kötelezik őket arra mondjuk 3-5 munkanap vagy vmi, de nem. Nyilván én itt Bp - en könnyen vagyok mert kb 500 méterenként van egy, de kisebb településeken nem lehet túl szórakoztató gőze nincs arról mikor érdemes akár több km - t megtenni ezért.

júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
21%

#13


Újra leírom : mert ez a jellemző!

A HIVATALOS pedig az 72 órájuk van rá, de látom hiába írom nem hiszel nekem keress rá pl.: MOHU oldalán ott lesz vagy cikkekben ahol az illetékes nyilatkozik erről. Persze lehet ő is rosszul tudja. ;) hívd őket 5 percenként akkor sablon válasz fog érkezni én szóltam.

júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Azzal értek egyet aki írta nincs vele gond csak néha nehezen érzékeli akkor is ha a maxra állítod fényt telefonon.

Volt hogy öt perc alatt megtörtént az utalás, de olyan is csak másnap reggel úgyhogy ilyenek vannak, de amúgy szeretem.

júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ma vittem vissza gépnél állnak ketten, mert az kiírja " 4 tartály megtelt szóljon a dolgozónak". Kérdezem egyik srácot szólt már valaki? Azt mondja igen tegnap is ma is.

Szóval igazából akár napokig ülnek így rajta, de legalább írnák ki külön papírra is, mert az sem tesz jót szerintem a gépnek erőszakkal tolják bele ilyenkor is az okosok.

júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Csak a jövőre nézve mondom, hogy teljesen felesleges írni nekik vagy hívni őket ha nincs a számládon akár 2 óra múlva sem."


Szerintem meg addig kell cseszegetni őket, akár a nemzetközi médiában lejáratva, amíg meg nem oldják a problémát!


Így kezdődik minden, hogy szemet huny a nép. Eleve pszichológiai alaptézis, hogy a "majd" meg a "ráérünk" és a "türelem" dolgokból nem lesz semmi, elsikkad, elfelejtődik, stb. Főleg ha párszáz vagy néhány ezer Ft-ról van szó.


A legtöbb ember túlhajszolt, már arra nem emlékszik, hogy kivel mit beszélt meg, sokan ezért is írnak fel naptárba meg jegyzetekbe egy csomó mindent.


Utána meg a 73. órában (ami esetleg még hétvégére/ünnepnapra is esik) meg majd elkezdesz reklamálni?


Milyen jogcímen? Jegyzőkönyv nem készült a boltban, semmilyen igazoló hatályú iratot nem kaptál, de még telefonhívás (technikus, Mohu illetékes informatikus) azonosítószámát sem, ami igazolná azt, hogy neked 2024-07-29 15:55-kor történt egy tranzakciód, amit még 2024-08-02-kor sem könyveltek el és utaltak ki.


A kamerafelvételeket meg 72 órán belül törlik, úgyhogy innentől csókolom, puszi Erzsi, futhatsz a pénzed után...


És ahogy sok kicsi sokra megy, itt sem az a párszáz meg ezer forint lesz a tétel, hanem az, hogy ezt sokezer, soktízezer emberrel meg fogják csinálni.


A közműszolgáltatóknál, bankoknál és pénztáraknál is ugyanez van. Érdekes, fordítva sosem téved egy sem, mindig csak az ügyfél kárára "véletlenül". Aha...

júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
55%

"Kérdezem egyik srácot szólt már valaki? Azt mondja igen tegnap is ma is.


Szóval igazából akár napokig ülnek így rajta,"


Öööö... csaxólok, hogy egy átlag budapesti boltban óránként telik meg, szóval nem napokig ülnek rajta, mert már 10 perc visítás után is elég szép tömeglázadás szokott kitörni óbégató csövesekkel meg harsány cigányasszonyokkal.


És mivel sem külön embert nem kaptak, sem plusz pénzt, a dolgozó a normál napi munkaidőkeretbe sűríti bele ezeknek a szaroknak az ürítését is. Közben kasszát kéne nyitni, segíteni az önkiszolgálónál, árut feltölteni, zsugorból kipakolni, akciózni az aznapi lejáratút, feltakarítani amit lelökött a csöves és szétspiccelt a sör és így tovább.

júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19 - es szerintem olvasgass kicsit Mohu oldalán mi a tapasztalat. Értem én kereskedelmi dolgozóként ezt nyomod, de rengeteg helyen van erre panasz és a MOHU válasza az ha nem ürítik, nem üzemel más hiba miatt sincs rá szabály hány nap alatt kötelesek megcsinálni = jól írták feljebb simán lesz@rhatja a bolt. Senki nem mondta nincs hiány dolgozókból, nekem is dolgozik ismerősöm Sparban és kevesen vannak rengeteget dolgozik, ettől még ne kezelj mindenkit idiótának, aki azt meri írni van olyan üzlet ahol nem érdekli őket. Arról ugyanis nem a vásárló tehet kevesen vagytok és kaptatok +feladatot az eddig is sok mellé!
júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!