Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » „aldis” REpont automatán...

„aldis” REpont automatán hogyan kell beolvasni a QR-kódot?

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy mindegyikben ugyanolyan, de nekem nem sikerült. Nem látok az elején semmi olyan érzékelőt, amilyen videókon látszik.

A bal szélen van egy mély, téglalap keresztmetszetű nyílás. Onnan jön kia bón, de ahhoz feleslegesen magas. Alsó felén van két világító nyíl, ami egymás felé néz. Amikor kiválasztottam a QR-kód beolvasását, ide mindenféle módon bedugtam a telefonom. Képernyővel lefelé, felfelé, kicsit, nagyon, ferdén, egyenesen, de semmi.

Eredetileg nem akartam vásárolni, de csak pénzt nem adnak vissza, így pár dolgot vettem.

Lehet, különösen buta és ügyetlen vagyok, de miért nincs egyetlen használható leírás sem. Önfényezés van csak, meg ostoba reklámok.


aug. 3. 08:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, megelőzendő az ilyen választ: „Nem hozzánk tartozik, nem foglalkozunk vele”, mondták mérgesen, az én barátságos, társalgási tónusú kérdésemre.
aug. 3. 08:48
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Azzal a típussal nekem sem sikerült még beolvasni a qr kódot🤷🏻‍♀️
aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi az hogy csak pénzt nem adtak? Aldiba viszem vissza mindig és sosem vásárolok vagy utaltatok vagy voucher és kérem a pénzt. 5/4 esetben ráadásul soron kívül adják ha meglátják kezemben csak az van kasszás kérdése mennyire rugalmas meg persze a sorban álló vásárlóké, de ez a része más kérdés.

Csak a jövőre nézve írom, ha megtagadják reklamálj totál nem szabályos vásárlásra kötelez!

aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!