Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » 2 nap óta nem utal a MOHU...

2 nap óta nem utal a MOHU Repont automata. Elveszett a pénz? Eddig mindig azonnal megjött.

Figyelt kérdés

Vagyis pár órás késés egyszer volt de most már 2 napja. Beolvasni is nehezen ment, de utána kiirta, hogy számlára utalva. Két napja még sem jön meg és az applikáció se mutatja, hogy ott akkor leadtam azt a pár palackot.


Szeged Nagyáruház COOP-ban lévő automata.



aug. 1. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Volt olyan panasz, hogy az előző ember beolvasott QR kódját használta az automata mert félbemaradt az a munkamenet. Írt panaszt a MOHUnak akik igazat adtak neki, mondták majd utalnak de pénzt nem lát azóta sem.
aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Mindíg probléma van a rendszerrel,jobb ha kupont kérsz az rögtön ott van
aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A tegnapi pár óra alatt megjött, de a keddi még mindig nem.


Írjak e-mailt nekik szerintetek vagy ilyenkor ők sem látják?

aug. 3. 11:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézed mohu oldalán többen írták 4-5 nap alatt kapták csak meg nem tudom mitől függ, mert én hétfőn is vittem vissza és tegnap is mindkétszer szinte azonnal rajta volt. A kollégám meg irodából amikor kiment ebédelni vitt le párat, azóta sem kapta meg ( szintén hétfő). Szóval logikát nem találok.
aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha jól gondolom várjak és majd meg fog jönni.
aug. 3. 17:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát...

Alapjában azt mondom minden ilyen esetben ( mármint ha panasz van stb.) érdemes írni legyen nyoma, de sablont fogsz kapni.

Többen betették a választ 100%-ban u.az mindenkinek. Elnézést kérnek, türelmet és leírják átmeneti lassulás tapasztalható. Szerintem hétfő / kedd körül írj ha nagyon akarsz arra hivatkozva eltelt egy hét lessenek rá, de szerintem megkapod ( ha a beolvasás sikeres volt és kiírta utal ).

aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, sikeres volt és kiirta, hogy utal, de nem teljesült eddig.


Beolvasni a QR kódot is kb ötödjére ment és volt üveg amit szintén sokadjára vett be de ettől még végül minden sikerült csak a pénz sehol.

aug. 3. 18:25
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem rendben lesz.

Nekem volt olyan is a fiókomon belül nem mutatta, de számlámon ott volt úgyhogy semmin nem lepődök már meg. Utána este néztem applikaciót más miatt akkor láttam csak már jelzi szóval később. Teljes a káosz ezen a téren ( is ).

aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!