Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Összenyomott palackok visszaal...

Összenyomott palackok visszaalakíthatóak még a RE-PONT automatának?

Figyelt kérdés
Mondjuk biciklipumpával vagy egyéb házipraktikával?

júl. 19. 16:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Próba szerencse, ha a kód nem sérült...
júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Volt pár nem fullra, de azért összenyomott sörösdobozom. Belefújtam, kicsit jobb lett, automata bevette és kifizette az 50 forintot. Próbáld meg.
júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 DK-s válasza:
92%

Nyugodtan próbáld ki kitaposott dobozzal, én megtettem.


A vonalkódot nézi, és a súlyt.

júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Valamennyi sérülést elvisel, de nézina formát is, laposra taposva nem veszi be. Sőt, egy kisbolt által ráragasztott árcímke miatt is visszadobta nekem, lekapartam róla, úgy már bevette. A legtöbb műanyag palackba ha elég erősen belefújsz már visszamegy olyan állapotra, hogy bevegye. Aludobozzal még nem próbáltam, de elméletileg az is visszamehet.
júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
6%

Ezt a belefújást nem értem.

Ha te fogyasztottad el az italt, nyilván nem nyomod össze a csomagolást, ezért nem is kell belefújni.

De ha más fogyasztotta el az italt, akkor miért is fújnál bele? Broáf.

júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap láttam ahogy egy hajléktalan erősen belefújja a levegőt. Még ha nem is állt vissza teljesen az eredeti kerek alakjára, de a gép bevette.
júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg embert látok hogy kukázzák ki az összenyomott, visszaváltható üveget a nyilvános kukákból. Nyilván ha kell, akkor belefújnak ők a random talált palackba, hisz alapból amikor kukázták ki, akkor is látták, hogy össze van nyomva, tudták mivel jár, szóval ennyit arról, hogy ha más fogyasztotta az italt, miért is fújnának bele...


Amúgy meg mivel nem szoktunk rögtön az automatához szaladgálni, ezért mire odaérünk az automatához, minimálisan be vannak már általában nyomódva a palackok, de eddig nem volt olyan, hogy nem tudtuk volna "elfogadtatni" vele. Szerintem próbáld meg.

júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 DK-s válasza:
79%

#4-nek:


Ez érdekes.


Én konkrétan olyan palackot tettem be a gépbe amit egy KUKÁSAUTÓ "vasalt" ki, és gond nélkül elfogadta. Utána egy aludobozt tapostam meg úgy, hogy a vonalkód megmaradjon, és azt is simán bevette.

júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
#8 akkor mindjárt nyomtatok pár visszaváltható vonalkódot, ráragasztom bármilyen random nem visszaváltható palackra és már megy is vissza... Nem, ez nem működik, nem olyan buta a rendszer. Ha ezt meg lehetne csinálni már valószínűleg tömegesen fordulna elő.
júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 DK-s válasza:

#9-nek:


Látom, gyorsan reagáltál! 🤣🤣🤣

júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!