Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Összenyomott palackok visszaal...

Összenyomott palackok visszaalakíthatóak még a RE-PONT automatának?

Figyelt kérdés
Mondjuk biciklipumpával vagy egyéb házipraktikával?

júl. 19. 16:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Pet palackot lehet,erősen belefújsz nagyjából visszaszerzi az alakját.
júl. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
én egy 3 decis összegyűrt kis palackkal próbáltam meg, nem fújtam bele csak kézzel visszanyomkodtam úgy-ahogy, de pl, pont a vonalkódnál volt így is egy gyűrűdés. nekem simán bevette
júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Adott gép érzékenységétől is függ. Én általában két helyre viszem vissza attól függően melyikbe megyek vásárolni a Spar és Aldi gépe között az a különbség az előbbi bármit, bárhogy bevesz a másik van hogy 2x kidobja és csak harmadszorra " tetszik" neki. Nulla horpadás, vonalkód nem sérült és ugyanúgy teszem be, mint a többit. Elvileg súlyt néz és vonalkódot csak, ha utóbbi nem sérült különösebb gondom nem szokott amúgy lenni.
júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
arra figyeljetek hogy folyamatosan pakoljátok bele, engem ma leszólítottak a másik gépnél segítségért és mire visszafordultam az enyémhez (nem telt el 2 perc sem sztem) már kiadta a 100 forintról a papírt magától... viszont megtudtam így hogy egy vásárlásnál több papír is beváltható
júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

14


Persze előttem ötöt adott oda a srác tegnap baromira örültem is neki, mert a kasszás össze - vissza csinált vele mindent hogy legyen ráadásul átlépett valami (összeg)határt, ami miatt vezetőt kellett hívni, hogy kifizethesse. Előtte azt sem tudtam van ilyen, igaz nem is viszek vissza 10 ezrekért SAJNOS. :)

Hat hónapon belül nekik totál mindegy

júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok csak véletlenül elküldtem sorry, szóval 6 hónapon belül nekik mindegy mikor adod oda és hányat. Külön vagy egyszerre ötöt.
júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Összenyomott palackot vissza tudtam nyomorgatni annyira, hogy bevegye a gép.
aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17es vagyok:

Belefújtam a levegőt, rácsavartam a kupakot, és úgy nyomtam meg a közepén. Ettől az alsó részén is visszarúgta magát.

aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#5 h
aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#5 ha nincs kompresszorod, ne is vegyél semmit :)
aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!