Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A REpont automaták csődjének...

A REpont automaták csődjének lesznek következményei?

Figyelt kérdés
Ma több REpont visszaváltó ponton jártam és sehol nem volt egy működőképes automata. Lényegében amióta működik ez a rendszer összesen egyszer sikerült palackot viszaváltanom. A többi esetben vagy eleve zárva volt a helyiség és ki volt írva, hoy nem működik, vagy be lehetett jutni, de az automaták azt jelezték ki, hogy megteltek. Persze megy a mentegetőzés, hogy nem gondolták, hogy ennyien használják majd, de akkor mégis mire gondoltak? Ígérgetnek fűt-fát, hogy majd megoldják, de mikor és hogy? Lesz ennek az amatőr szerencsétlenkedésnek valamilyen következménye? Bukik pár fideszes? Leváltanak emiatt valakit aki felelős ezért?

aug. 4. 19:59
A kérdező szavazást indított:
Természetesen lesz következménye, fejek fognak hullani és rendet vágnak seperc alatt.
Természetesen nem, ez egy következmények nélküli ország, ezért lettünk sereghajtók.
34 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem lesznek.
aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem még mindig mindenhol működött. Lehet, te vagy szerencsétlen.
aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2# a fél ország ezzel kínlódik, de neked nincs vele gondod, akkor nyilván nincs is semmi gond ezekkel.
aug. 4. 20:55
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen: nem lesz több kérdés róla Gyakorin.
aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
#3: ha meg a másik fele gond nélkül használja, akkor nem kellene azt vízionálni, hogy az egészet lefújják.
aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha megtelt akkor szólhatsz valaki ott dolgozónak hogy ürítsék ki
aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Jelentem a kérdést: ennek a vicc rovatban van a helye.
aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Én meg pont kétszer futottam bele abba, hogy azt írta az automata, hogy az ürítés folyamatban van. Jó érzékkel megyek mindig oda. Egy boltban tapasztaltam, hogy egy héten belül kétszer nem működött, de oda nem is megyek azóta. Egyszer egy másikban se működött, de azt másnapra megjavították, azóta is teszi a dolgát. A munkahelyemhez legközelebb lévőben meg nincs is eleve, így oda meg azért nem járok. Ki kell talasztalni, hogy hol üzemeltetik normálisan és hol tojnak bele magasról, utóbbi helyre meg nem mész vásárolni többé, magukkal szúrnak ki.
aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ma olvastam, hogy újra akarják gondolni a rendszert, hogy ez pontosan mit jelent nem tudom
aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 túl kevés az automata, még többet akarnak telepíteni.
aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!