Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A REpont alkalmazás miért nem...

A REpont alkalmazás miért nem adja ki a QR kódomat internet nélkül?

Figyelt kérdés

Nem adja ki a személyes QR kódomat csak internet kapcsolattal, de mivel nekem nincs mobilnetem ezért nem tudom bemutatni az automatánál a QR kódomat.


A Lidl alkamazása működik offline is, ott internet nékül is benne marad az alkalmazásbban a személyes QR kódom, a REpontnál erre miért nem gondoltak?



júl. 30. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Állítólag screenshottal is működik.

Az internetes koldulók a saját QR-kódjukról készült képeket osztják meg, és az alapján folyik be a pénz hozzájuk.

júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
#1 kétlem, hogy vannak olyan barmok akik más kódját leolvassák. Hacsak nem családtagok akik egy számlára gyűjtik. De a screenshot tényleg működik, valóban nem értem miért képtelen offline kiadni.
júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
2, Rengeteg alapítvány csinálja, főleg állatmentők. Én az állatmentő szolgálatnál láttam először, utána két napon belül kb. az összes alapítványnál, amit követek fészen. Már gyűjtőposztokat is láttam, hogy válaszd ki a kedvenced és mentsd le a képet.
júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Ha bemész lidl,aldi,penny elvileg van ingyen wifi. Nálunk mind3 üzletben van.
júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Ez elég fura, amúgy sem nagyon bíznék egy olyan appban a telomon amihez köze van a NERnek, még emlékszünk a pegazus botrányra ugye. Egyébként én is screenshotolnám.
júl. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Így van,fényképről is működik.
júl. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Antiszociális lény ***** válasza:
Nyilván működik fényképről, mivel nem minden alkalommal generál egyedi QR kódot.
júl. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Csinálj screenshotot róla.
júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#2 konkrétan youtube videós is volt aki nyilvánossá tette a qr kódját hogyha valaki akar így is támogathatja...
júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!