Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az ilyen jelzésűeket is...

Az ilyen jelzésűeket is visszaváltja a repont?

Figyelt kérdés

[link]


Magyarországon vettünk energiaitalokat (lidlben) és így van rajta a jelzés


aug. 4. 19:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10%

Jaja...

Kell nyomtatni rakás vonalkódot, ráragasztani a régire és kész is, már adja is a pénzt a gép.

aug. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
17%

#11

Igen, terjed ez a dolog remélem az is vele együtt, hogy kamera van olyan gépnél is ahol esetleg külön részen van pl. : Spar, ahova én járok és a jogi részével is tisztában vagytok ez minek minősül.

Mindenki azt csinál amit akar csak gondoltam jelzem.

aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%

#8

Mit próbáljon meg bárki ha egyszer nem veszi vissza a gép? Jó akkor te próbálgasd, ha sok időd van és nem fogadod el a hivatalos választ.

aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
25%
#12 Van kamera, de abból nem látszik, hogy ragasztott a kód, a gép meg utána összenyomja, tömöríti, így max akkor látszik, ha egyesével kiválogatják, de azt meg nem fogják. Egyszerűbb lett volna, ha nincs betétdíj, hanem minden visszavitt palack 5-10 Ft-ot ér, akkor nem lenne trükközés, mert nincs mivel trükközni és nagyobb környezetvédelmi hatása lenne, mert az anyag ugyanúgy újrahasznosítható, akár régi akár új.
aug. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%

#14

Én ebben nem lennék olyan biztos a helyedben, de mindenki azt gondol amit szeretne. Attól, hogy van esetleg olyan hely ahol a kamera olyan helyen van úgy lát rá a dolgokra - szerinted - nem látszik nem jelenti azt ez mindenhol így van hidd el,de mint írtam mindenki azt csinál, amit akar. Szerintem ezért hülyeség bevállalni, ami jár érte egyszerűen nem ér annyit az egész, de kinek mi.

aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
#13 A gép nem tudja, hogy mit raksz bele. A vonalkódot olvassa be. Vannak termékek, amiket külföldön is forgalmaznak (akár más név alatt). Ezeknek a vonalkódja jó eséllyel megegyezik a belföldiével. Kipróbálni 1 mp.-be telik és akkor még talán sokat is mondtam.
aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
43%
Biztos, hogy nem egyezik
aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%

#16

A gép vonalkódot ÉS súlyt ÉS alakot néz. Szívesen.

aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

#18 A vonalkód lehet ugyanaz. A súly megegyezik. Az alak megegyezik.


Mi következik ebből? Hogy csak a vonalkód számít. Ha az megegyezik, akkor beveszi. Ennyi.

aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
84%
Bocsika, de „hivatalból” értek a vonalkódokhoz. Nem egyezik.
aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!