Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A helles energiaitalos dobozok...

A helles energiaitalos dobozok visszaválthatóak 50 ft-ért?

Figyelt kérdés
Csomó helles dobozt látok a városban, de nincs rajtuk az 50 ft-os jel. Azokat vissza lehet váltani?

aug. 2. 18:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Meg a Kőbányai sörre is vonatkozik ugyanez, van egy olyan doboz a fürdőnél vagy 3 napja, ha vissza lehet váltani holnap felszedem. :D
aug. 2. 18:45
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha nincs rajta a jel,akkor nyilván nem.
aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Előbb-utóbb kötelező lesz. Figyeld a dobozon az ikont
aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Június 30.-ig forgalomba hozhattak még régit, amíg az ki nem fut a boltokból addig nem visszaváltható. Amint kifut a régi készlet, az új már visszaváltható lesz.
aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
7%
Nem. 3 dl feletieket lehet.
aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
#5: 1 dl fölött
aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Mit nem lehet megérteni azon, hogy ha van rajta jel (és nem sérült), akkor vissza lehet váltani, ha meg nincs rajta jel, akkor nem lehet visszaváltani?

Most komolyan, meddig fognak még ilyen kérdések születni?

aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Én ma vettem dohányboltban mangós hellt, azon volt ilyen. Szerintem a többin is van. De mondjuk egy Hell simán jó 2-3 évig, ha nem az elmúlt 1 hónapban gyártották le azzal a kartonnal, amiből vásároltál, akkor arra nem került még rá. De az új gyártmányokon rajta van.
aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Van rajta jel = visszaváltható


Nincs rajta jel = nem visszaváltható

aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, amin már rajta van, de a többségen még nincs, fut ki a raktárkészlet (bár a türelmi idő elvileg július 1-el lejárt, úgy tudom).

Hetente 3-4 alkalommal szoktam hellt inni, az elmúlt két hétben egy olyan dobozzal találkoztam, amin volt logó. Azt vissza is váltottam, szóval fizikailag beveszi a gép.

aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!