Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet tuti visszaváltani...

Hol lehet tuti visszaváltani az új (MOHU) 50Ft/db flakon kategóriát?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik nem kényeztetnek el a visszaváltó helyek számával....

#klíma #flakon #kóla #műanyag #MOHU #Klíma vészhelyzet
júl. 26. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb boltokban pedig van,Lidl,Aldi pl
júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Letöltöd az appot, és látod hol van automata
júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Én eddig minden Aldiban láttam.
júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden nagyobb boltban kötelező automatát tartani, a kisebb boltokban pedig kötelező átvenniük a palackokat.
júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
400 nm feletti boltokban kötelező lennie automatának. 200-400 nm-es boltok önként telepíthetnek automatát, ha akarnak. Ezek telepítése már hónapokkal ezelőtt megtörtént, hogy mennyire üzembiztosak az más kérdés. Azt tapasztaltam, hogy a kis gépek (az Envpico márkájúak) üzembiztosabbak, a nagy (Tomra) döglik be folyton. A 200 nm alattiak pedig kézi visszaváltó pontként csatlakozhatnak, ott nem lesz automata hanem egy készüléket kapnak amivel leolvassák a vonalkódját a palacknak amit visszavittél és az felösszegzi, majd nyom egy blokkot amit levásárolhatsz, hasonlóan az automatához. De ez utóbbi még nem indult el, jelenleg csak automaták vannak.
júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A mi 4000 fős községünk egyik 100 nm körüli kisboltjánál is van visszaváltó automata. Igaz nem a bolton belül, de közvetlen az épület mellett kívül, fedett helyen.
júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Aldi, Lidl, Spar, auchan
júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szolovjov ***** válasza:
87%
Falun elég gáz a helyzet. Már sörből is visszaálltam az üvegesre.
júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Összességében nem tudom milyen a helyzet, de nálunk 1km en belül 2 van. A "kisboltban" működik, tudom visszaszorni a palackokat a multinál előfordult már, hogy nem működött jól. Típust megnézem 🤷
júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Lidl.
júl. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!