Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintem 20-25ezer forint...

Szerintem 20-25ezer forint értékben van visszaváltandó üvegem. Évek alatt jött össze ennyi üvegbetét. Pécsen ezt hol tudom visszaváltani ? Vagy a régebbi göngyöleg hulladék lett?

Figyelt kérdés

júl. 12. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Elvileg a RePontnak van térképes keresője:

[link]

ahol rákereshetsz azokra a helyekre, ahol visszaválthatnád az üvegeket, de az a gond, hogy - tudomásom szerint - nem minden üveg visszaváltható, csak ami a "DRS rendszerben" van (és ezek általában a rendszer bevezetése után vásárolt termékek).


De valamelyik pécsi hulladékudvarban

- [link]

- [link]

- [link]

biztos leadhatod:

[link]

júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Mint a viccben: "visszaváltottam az üvegeket"... 🤣
júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Régit nem tudsz reponton visszaváltani.
júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Évek alatt nem hiszem mert csak pár hónapja van visszaváltasi rendszer.
júl. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az mind kuka,pénzt nem kapsz érte.
júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt a g*ciséget...
aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dongaben válasza:
Vagy a "román módszer". Új vonalkód a régi üvegre...
aug. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyel par uj, hasonlo meretu uveget es dobozt, vagd ki a vonalkodjat, aztan szkenneld be vagy fenymasold le. Egy A4es papirra sok vonalkodot le tuddz gyartani, mar csak ki kell vagnod oket, raragaszrod celluxal a regi uvegre. Visszaveszi siman a gep. En is igy szabadultam meg az itthon gyujtogetett cuccoktol. Tobb korben, ketszatyronkent, tobb boltban, de osszesen majdnem 10 ezer osszejott belole.
szept. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!